Ierīces

Tiek ziņots, ka iPhone 12 komplektācijā nebūs lādētāja

Saskaņā ar nesenajām baumām tika informēts, ka iPhone 12 varētu netikt piegādāts kopā ar EarPods. Tas bija daļēji saprotams, jo EarPods nav tieši labākās austiņas. Tomēr tagad tiek ziņots, ka iPhone 12 komplektācijā, iespējams, nenodrošinās arī lādētāju, kas izklausījās diezgan dīvaini.

Pēc analītiķa Ming-Chi Kuo domām, kurš ir diezgan precīzs ar Apple saistītās iekšējās informācijas informēšanu  ir “apstiprinājis”, ka abas iepriekšējās baumas ir patiesas, ka iPhone 12 netiks piegādāts ar EarPods un lādētāju. Tas joprojām tiks piegādāts ar kabeli, tāpēc visiem klientiem ir jāizmanto esošais lādētājs.

Iemesls, kāpēc Apple izņem EarPods un lādētāju, ir tāpēc, ka sakarā ar paaugstināto 5G komponentu cenu Apple vēlas samazināt to izmaksas. Iespējams, ka iPhone 12 cenu varēja saglabāt augstāku, neizņemot šos aksesuārus, jo daļa klienti tomēr būtu gatavi maksāt arī vairāk.

Apple komplektā būs USB-C Lightning kabelis, kas nozīmē, ka klientiem, kuri joprojām izmanto USB-A barošanas adapterus, kas bija komplektā ar iepriekšējiem iPhone, viņiem būs jāpērk jauns barošanas adapteris.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti