Tehnoloģiju jaunumi

Tile izlaidis izsekošanas ierīces komplektu kaķiem

Ja esi kaķa īpašnieks, visticamāk ne reizi vien esi uztraucies meklējis savu mājas mīluli un galu galā atradis to saldi guļam kādā atvilktnē vai citā neierastā vietā. Dažkārt arī gadās, ka mūsu mājas mīluļi dodas tālākās pastaigās kā ierasts, aizkavējas un mēs dodamies tos meklēt. Pēdējos gados visai populāras kļuvušas izsekošanas ierīces, kas tiek pievienotas pie atslēgām vai citiem priekšmetiem, kurus mēdzam ikdienā pazaudēt. Šādas izsekošanas ierīces (un dažkārt arī kameras) mājdzīvnieku īpašnieki sākuši pievienot arī pie savu mīluļu kakla siksnām, lai noskaidrotu nedaudz vairāk par to ikdienas gaitām. Pavisam nesen uzņēmums Tile laida klajā koplektu ar izsekošanas ierīci un stiprinājumu, ko pievienot kaķa kakla siksnai.

Visā pasaulē populārajā interneta veikalā Amazon nu jau kādu laiku ir pieejamas mājdzīvnieku kakla siksnas, kas veidotas ar ietvaru dažādām izsekošanas ierīcēm, kā piemēram, Apple Air tag, Samsung Galaxy SmartTag, Tile Mate, dažādām GPS ierīcēm un dažādām mazāk zināmu ražotāju ierīcēm. Tagad arī pats izsekošanas ierīces ražotājs Tile pievienojies piedāvājumam un piedāvā savu populāro Tile Sticker izsekošanas ierīci komplektā ar specifisku stiprinājumu, kas ļaus to pievienot pie gandrīz ikvienas standarta kaķu kakla siksnas.

Jaunā ierīce nosaukta par Tile for cats un ir pieejama melnā vai baltā krāsā par aptuveni 35 – 40 Eur. Stiprinājums ir visai izturīgs – tas var izstiepties pat 1,7 x, papildus tam, Tile for cats ir arī ūdensizturīgs.

Ko tad no šādas kakla siksnas sagaidīt? Pats ražotājs savā mājas lapā raksta, ka izsekošanas ierīces baterija darbosies aptuveni 3 gadus, taču, ja nepieciešams, ierīci varēs arī ērti mainīt. Ierīce darbosies ar aptuveni 76 m rādiusu gan no iOS, gan no Android ierīcēm, kam ieslēgts Bluetooth savienojums. Tāpat kā citas Tile izsekošanas ierīces arī Tile for cats piedāvā integrāciju ar balss asistentiem, piemēram, Siri, Alexa un Google Assistant, lai kaķi varētu viegli atrast, izmantojot balss komandas.

Atbildēt

Līdzīgi raksti