Programmatūra

Twitter jaunais drošības režīms automātiski nobloķē aizskarošus kontus

Twitter laiž klajā jaunu funkciju ar nosaukumu Drošības režīms, kas uz laiku automātiski bloķē kontus, kas sūta kaitīgas vai aizskarošas sīkziņas. Drošības režīms tiek palaists beta versijā ar “nelielu testētāju grupu”, kurā ir lietotāji, kas izmanto iOS, Android un Twitter.com versijas un ir ieslēguši angļu valodas iestatījumus. Šo testētāju grupu plānots paplašināt “tuvākajos mēnešos”.

“Kad funkcija ir iestatījumos ieslēgta, Twitter sistēmas novērtēs negatīvas iesaistes iespējamību, ņemot vērā gan ziņas saturu, gan attiecības starp ziņas autoru un lietotāju, kas uz to ir atbildējis,” bloga ierakstā stāsta vecākais produktu menedžeris Jarrods Dohertijs. “Mūsu tehnoloģija ņem vērā esošās attiecības, tāpēc konti, kuriem sekojat vai ar kuriem bieži saskaraties, netiks automātiski bloķēti.” Ja konts tiek nobloķēts, tas tiek īslaicīgi bloķēts uz septiņām dienām. Taču uzņēmums apgalvo, ka var atsaukt kļūdas dēļ bloķētos kontus.

Jauno funkciju Twitter parādīja jau februārī, taču tad nebija zināms, kad tā varētu tikt izlaista. Šī ir Twitter jaunākā funkcija, kas mēģina samazināt aizskarošas un ļaunprātīgas ziņas platformā. Citas jaunās funkcijas ietver atbilžu slēpšanu, iespēju ierobežot to personu skaitu, kas var atbildēt uz ziņām, un brīdinājuma parādīšanu pirms potenciāli kaitīgas vai aizskarošas atbildes.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti