Programmatūra

Twitter uzlabo priekšskatījuma attēlus un ievieš funkciju aizskarošu ierakstu samazināšanai

Šodien Twitter savā oficālajā lietotnes kontā paziņoja, ka laiž klajā uzlabojumu, par kuru jau ticis runāts kopš marta. Jaunais uzlabojums priekšskatījumā parādīs lielāku daļu no attēla vai video, to vairs tik daudz neapgriežot.

Papildus priekšskatījumu attēlu izmēriem, Twitter sola arī uzlabotu attēlu kvalitāti. Tagad attēli būs dzidrāki un lietotne atbalstīs arī 4K kvalitāti.

Izmaiņas veiktas, jo iepriekšējais lietotnes algoritms dažkārt mēdza visai neveikli apgriezt priekšskatījuma attēlus, neradot pilnīgu priekšstatu par to, kas sagaidāms attēlā.

Papildus attēlu uzlabojumiem, lietotnē no šodienas sāks tikt ieviesta vēl viena jauna funkcija, kas pārbaudīs tos ierakstus, kuros varētu būt ietverta aizskaroša informācija. Šo funkciju Twitter pieminēja jau aptuveni pirms gada, bet vakar bloga ierakstā paziņoja, ka nu tā būs pieejama iOS un Android lietotņu lietotājiem. Sākumā tā būs pieejama tikai tiem kontiem, kas valodas iestatījumos izvēlējušies angļu valodu.

Ja algoritms uzskatīs, ka ieraksts, kuru lietotājs vēlas publicēt, satur aizskarošus vārdus, sistēma izmetīs paziņojumu, kas lūgs pārskatīt ierakstu. Twitter atzīmē, ka testējot šo funkciju, aptuveni 34% lietotāju, kas saņēma šādu paziņojumu, izlēmuši ierakstu vispār nepublicēt.

Attēlu avoti: Pixabay.comTwitter blogs

Atbildēt

Līdzīgi raksti