Ierīces Programmatūra Videospēles

Unreal Engine tagad var tvert sejas izteiksmes, izmantojot iOS lietotni

Nesen izlaistā iOS lietotne no Epic Games ļauj ierakstīt sejas izteiksmes, kuras var importēt Unreal Engine, izmantojot tikai viedtālruņa priekšējo kameru. Lietotne Live Link Face, kas tagad ir pieejama lejupielādei App Store, reāllaikā var straumēt sejas izteiksmes datus tieši uz Unreal Engine, lai izveidotu animāciju.

Epic Games lietotne darbojas, izmantojot dažas Apple esošās tehnoloģijas, tostarp ARKit paplašināto realitātes platformu, un TruDepth kameru, ko Apple laida klajā 2017. gadā ar Apple X. Lietotne izmanto to pašu tehnoloģiju, ko izmanto Apple aplikācijas Animoji un Memoji, kas nosaka sejas izteiksmi un pēc tās izveido karikatūras avatarus. Tagad, ar jauno lietotni, šo tehnoloģiju var izmantot, lai veidotu avatārus vairākām vispasaulē slavenām spēlēm.

Epic Games apgalvo, ka Live Link Face lietotne var darboties dažādās situācijās. To var kontrolēt attālināti, tāpēc Epic Games norāda, ka to var iestatīt, lai vienlaikus sāktu ierakstīšanu vairākos iPhone, izmantojot vienu komandu.

Jaunā lietotne var būt visai noderīga spēļu izstrādātājiem, lai salīdzinoši īsākā laikā izveidotu spēļu varoņu avatarus, taču tā ir arī visai interesanta, lai ar to vienkārši paeksperimentētu jebkurš iPhone lietotājs.

Avots: TheVerge

Atbildēt

Līdzīgi raksti