Jaunumi Tehnoloģiju jaunumi

Lietotāji var uzņemt 3D attēlus viedierīcēs ar lietotni

Neatkarīgi vai Jums ir iPhone vai Android telefons, jaunā LucidPix lietotne var pārvērst Jūsu kaķu un ēdiena bildes 3D šedevros.

Lietotāji ar jaunākiem telefoniem kā, piemēram, iPhone 11, gan ar vecākiem kā, piemēram, Motorola Moto G6 vai iPhone 6S  var uzņemt 3D fotogrāfijas, izmantojot telefona kameru. Tas viss ir iespējams, pateicoties jaunai lietotnei ar nosaukumu LucidPix. Tā vietā, lai uzstādītu īpašas ārējas ierīces vai lietotu divu aizmugurējo telefona kameru risinājumus, šī lietotne lieto mākslīgo intelektu (ML), lai atveidotu 3D fotogrāfijas. Šis efekts rodas, lietotājam sasverot un kustinot savu ierīci.

LucidPix fiksē 3D fotogrāfijas ar parasto telefona kameru. Tā var arī pārveidot esošās 2D fotogrāfijas 3D formātā. Ar pabeigtiem attēliem var dalīties ar lietotnes lietotāju kopienu vai arī citās platformās, kā Facebook, kam ir iestrādāts atbalsts 3D bilžu attēlošanai. Sociālais aspekts lietotnē ļauj lietotājiem skatīt un dalīties ar 3D attēliem, tāpat kā to dara lietotāji ar 2D attēliem Instagram un Snapchat. Tajā pašā laikā LucidPix, šķietami, ir vieglākais veids personīgo 3D snapu veidošanai un pielāgošanai. Ja lietotājs vēlas papildus pielāgošanas iespējas saviem attēliem, LucidPix piedāvā pievienot dažādus 3D rāmjus.

Uzņēmums Lucid, kas radīja lietotni, parādīja savu attēlveidošanas maģiju izstādē CES. Tā notika no 6. līdz 10. janvārim. Tā vietā, lai izmantotu specializētu aparatūru kā neveiksmīgajā 2019. gada 1300 ASV dolārus vērtajā Red Hydrogen telefonāLucidPix uzņem 3D fotogrāfijas ar programmatūru, kas imitē procesu, kā cilvēku smadzenes apstrādā dziļumu. Programmatūru sāka lietot uzņēmuma radītajā LucidCam VR180 kamerā. To, konsekventi, uzņēmums Red izmantoja telefonā Hydrogen un arī neizlaistajā Red 8K 3D litija kinokamerā.

Parasti, kad parādās termins “3D”, tādi neizdevušies produkti kā 3D televizori un 3D telefoni pirmie nāk prātā. Tas saistāms ar 3D uztveri, kā jaunu produkta kategoriju. Tas netiek uzlūkots kā jauns mākslinieciskās izpausmes rīks. Taču Lucid saredz 3D lomu radošu rīku izstrādē.

“Veids, kā patērētāji pauž sevi digitāli un vizuāli ir attīstījies vairāk un vairāk līdz tam, kur mēs redzam dziļumu ar savām acīm,” sacīja Han Džiju, uzņēmuma Lucid dibinātājs un izpilddirektors. ‘Tādējādi vizuālais medijs kļuvis arvien multidimensiālāks pēdējos gados, vedot pie vairāk portreta fotogrāfiju, 3D, paplašinātās un virtuālās realitātes satura radīšanas”.

Where dreams are made of…—–Created with LucidPix app by Carlton Richardson – Download here: https://lucidpix.page.link/BdFb

Gepostet von LucidPix am Mittwoch, 15. Januar 2020

LucidPix būs pieejams šajā gadā iOS un Android platformās, lai arī patērētāji var reģistrēties LucidPix mājaslapā, lai iegūtu agrīnu piekļuvi. Lietotne būs pieejama bezmaksas ar attēlā ieguldītu ūdenszīmi. To varēs noņemt par 1 ASV dolāru 1 attēlam. Bezmaksas versija ir domāta gadījuma lietotājiem lietotnes izmēģināšanai pirms Pro versijas iegādes. Pro versija iekļauj neierobežotu lietotnes izmantošanu par 6 ASV dolāriem mēnesī vai 52 ASV dolāriem gadā.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti