Jaunumi

Vai Tavs iPhone iegūs jauno iOS 15?

Nākamais lielais atjauninājums, ko iPhone izlaidīs saviem viedtālruņiem visā pasaulē, tiek dēvēts par iOS 15. Visticamāk vairāk par to dzirdēsim WWDC 2021 konferencē, kas notiks jūnijā.

Šobrīd par jauno iOS 15 ir zināms visai maz, taču vairākas baumas sniedz ieskatu par to, kuriem iPhone būs saderība ar to.

Katrs viedtālrunis, kas bija spējīgs lejupielādēt iOS13, arī bija saderīgs ar jaunāko iOS14 programmatūru, kas tika laista klajā 2020. gadā pirms iPhone 12 sērijas atklāšanas. iOS 14.4 ir jaunākais atjauninājums, un tas ir pieejams līdz 2021. gada janvāra beigām.

iPhone 6S, iPhone 6S Plus un iPhone SE (2016)

Ja jums pieder iPhone 6S, iPhone 6S Plus vai oriģinālais iPhone SE, maz ticams, ka varēsit veikt tā programmatūras jaunināšanu uz iOS 15.

iOS14 jauninājums bija pieejams visās šajās trīs ierīcēs. Sākotnēji tika paredzēts, ka Apple nesniegs atbalstu un atjauninājumus šīm ierīcēm jau no 2020. gada, taču ražotājs pārsteidza ar šo ierīču un jaunākās programmatūras saderību.

Lai gan tas vēl nav apstiprināts, tiek paredzēts, ka Apple vairs neveidos saderību jaunākajiem atjauninājumiem tām ierīcēm, kas tika izlaistas pirms 5 vai vairāk gadiem.

Protams, viedtālruņi turpinās funkcionēt arī bez jaunākā atjauninājuma, taču, ja vēlaties jaunākās funkcijas un drošības atjauninājumus, iespējams, vēlēsieties mainīt viedtālruni uz jaunāku modeli.

iPhone 7 un tā pēcteči

Tie, kam pieder iPhone 7 vai cits Apple viedtālrunis, kas ir jaunāks par 2017. gadu, visticamāk, var neuztraukties par jauno atjauninājumu. Šobrīd gan oficiāls paziņojums no Apple nav saņemts. Visas līdz šim dzirdētās baumas ir minējušas, ka iOS 15 būs pieejams visās ierīcēs, kas vecākas par iPhone 7 sēriju. Cerams, ka šīs baumas apstiprināsies, jo joprojām ievērojama daļa Apple klientu viedtālruņus izmanto vismaz 3 gadus vai ilgāk.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti