Izklaide Videospēles

Videospēle – Apex Legends sasniedz 10 milj. spēlētāju 3 dienās

Izstrādātājs Respawn ar spēli Apex Legends tikai trīs dienas pēc spēles izlaišanas ir sasniegusi 10 miljonus spēlētāju. Salīdzinot ar Fortnite, tas notika divās nedēļas, lai sasniegtu tādu pašu spēlētāju skaitu.

Mēs zinājām, ka būs riskanti uzņemties franšīzi šajā virzienā, lai izdotu spēli par brīvu spēlējamu (free-to-play) un izdarīt to kā pārsteigumu izlaišanu” sacīja Respawn izpilddirektors Vince Zampella savā blogā. “Bet mēs iemīlējāmies Apex Legends un vēlējāmies, lai arī citi cilvēki to spēlētu.” sacīja Vince Zampella. Papildus spēlētāju skaitam, izstrādātājs arī saka, ka Apex jau ir sasniedzis 1 miljonu vienlaicīgu spēlētāju.

Apex Legends ir bezmaksas battle royale tipa spēle, kur cīņa notiek Titanfall visumā. Apex Legends ir spēle, kas apvieno dažu populārāko tiešsaistes šāvēju elementus. Tajā ir Overwatch stila varoņu rakstzīmes, kā arī Fortnite un PUBG spēles stils.

Papildus Apex Legends, Respawn strādā arī pie Star Wars spēles, kas ir paredzēts izlaist šogad.

 1. Uzpūsts burbulis. Intereses pēc drusku pamēģināju un nepatika jo:

  -gameplay ir pārāk arkādisks, kā Quake, taktikai maz vietas palicis, bet pretinieki ir “bullet sponge”.
  -karte ir ļoti maza un neinteresanta.
  -krāsu palete drusku vienmuļa.
  -nav iespējams spēlēt solo, vai duo. Ja nav pilna komanda ar saviem draugiem, tad jāspēlē ar svešiniekiem ar kuriem koordinēties ļoti švaki.
  -Nav pietiekoši labi optimizēta attiecīgi pret sniegto grafisko kvalitāti, trūkst arī zemāka līmeņa anti-alisasinga, vai nu jāspēlē ar smago TSAA vai ar izslēgtu.
  -EA paziņoja, ka 2 personāži ir LGBT, un lai gan es neesmu homofobs un saprotu, ka ir cilvēki ar dažādiem garīgiem un fiziskiem traucējumiem un ir pat pāris tādi draugi, dir*ā līšanu un ņuņņāšanos ap LGBT es nosodu. Es pat tagad boikotēju šnabi Absolut un Smirnoff kopš tie varavīknes krāsoja uz savām pudelēm un vēl visko darīja, Russkij Standart, Finlandia vismaz turās vēl. 😀

  Labāk Ring of Elysium ar kolēģi divatā patīk.

Atbildēt

Līdzīgi raksti