Jaunumi Videospēles

Vienas no gadītākajām 2020 gada videospēlēm

2020 solās būt interesants gads videospēlēm. Vienā brīdī šogad iznāks jaunās Xbox un PlayStation konsoles, līdzās citām jaunām platformām, piemēram, ērtajam Playdate, kas lidzinās old-school gameboy platformai.

Kā arī tādi pakalpojumi kā  Apple Arcade un Xbox Game Pass, visticamāk, turpinās iegūt lielāku abonementu skaitu, radot Netflix platformai līdzīgu mentalitāti spēļu pasaulē. Šogad iegūsim labāku priekšstatu par to, kā jaunās tehnoloģijas un platformas ietekmēs datorspēļu vidi un veidus, kā tās tiek spēlētas.

Taču 2020. gads izcelsies ne tikai ar jaunām konsolēm, bet arī ar lieliskām un ilgi gaidītām videospēlēm. Saraksts sevī ietver tādas masīvas franšīzes kā ”Halo”, “The Last of Us” un “Cyberpunk 2077 atgriešanos līdzās tādiem ilgi gaidītiem un ikoniskiem tituliem kā “Kentuki Route Zero” un “League of Legendes” debiju uz viedtālruņiem.

Šeit ir 5  videospēles, kuras gaidām ar nepacietību, lai izbaudītu aizraujošo datorspēļu pieredzi.

CYBERPUNK 2077

Keanu Reeves izpilda Johnny Silverhand lomu spēlē. Grimes, Run the Jewels un A$AP Rocky spēles skaņu ieraksti. Un, protams, kopējais produkts, ko izstrādā Witcher studijas CD Projekt Red. Galvenais jautājums ir, vai ilgi gaidītā Cyberpunk 2077 lomu spēle attaisnos solīto? Vai spēle būs tikpat dīvaina un līdzināsies tās bāzes materiālam – TableTop sērijas Cyberpunk 2020? Vai spēle piedāvās plašu un daudzveidīg gameplay, ko sola CD Projekt Red? Vai spēle izcelsies laukā, kas jau ir pilns ar cyberpunk un open-worldRPGs tituliem? Ziņkārīgajiem spēlētājiem būs iespēja to noskaidrot 16. aprīlī. – Adi Robertsons.

DOOM ETERNAL

2016. gada patīkams pārsteigums: saspringta, tīras spriedzes  un action spēle. Doom Eternal, tiecas turpināt šo sēriju ar ierastajiem papildinājumiem: jauni ieroči, vairāk ienaidnieku un lielāka pasaule karte. Cerams, ka par spīti pārmaiņām, dēmonu iznīcināšana joprojām tikpat saviļņojoša un aizraujoša kā iepriekš. Spēle tiks izlaista 20. martā uz PS4, PC un Xbox One platformām . — AW

HALF-LIFE ALYX

Half-Life Alyx nav gluži Half-Life 3Valve ir solījusi lielus ieguldījumus mīļotajā shooter sērijas izstrādē, un martā spēle tiks izlaista tikai uz PC  VirtualReality platformas. Alyx liek spēlētājiem iejusties Alyx Vance personāža kurpēs jaunā cīņā pret “Combine”, galveno uzmanību pievēršot sarežģītai roku mijiedarbībai, piemēram, šaujamo pārlādēšanai un objektu mešanai un pārvietošanai. Diemžēl mēs būtībā neko joprojām nezinām par galveno spēles stāstu, taču tas tikai palielina intrigu ap šo spēli. — AR

HALO: INFINITE

Vairāk nekā pusdesmit gadi pēc Halo 5 izlaišanas, the Master Chief atgriežas, lai turpinātu galveno Halo sāgu. Patiesībā, šobrīd ir maz zināms par Halo Infinite, kā atškirsies spēlēs gameplay salīdzinājumā ar citām franšīzes izdotajām spēlēm (Microsoft līdz šim ir izlaidis tikai kinematogrāfiskus treilerus). Jāpiebilst, ka Halo sērijas spēļu cienītāji baumo par līdz šim vēl nepieredzēti lielu open world karti, kas varētu būt galvenais ieguvums spēlētājiem. Nav zināms precīzs spēles izlaišanas datums, taču tā iznāks uz Microsft nākamās paaudzes Xbox Series X konsoles, kam vajadzētu paaugstināt konsoles pārdošanas apjomus. – CG

KENTUCKY ROUTE ZERO: ACT V

Ilgās gaidas uz Kentuki Route Zero ir gandrīz jau galā. Pirmā spēles daļa tika izlaista 2013. gadā (Act I), vēlāk izlaisti arī Act II; Act III un Act IV gadu gaitā. Kentuki Route Zero: Act V izlaišanas datums nosprausts 28. janvārī. Vēl labāk adventure spēle veiks savu konsoles debiju tajā pašā dienā, iznākot uz Switch, PS4 un Xbox One konsolēm.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti