Izklaide Jaunumi

Vine līdzradītājs ir atgriezies ar jaunu populāro video lietotni, lai konkurētu ar TikTok

Lietotnes Vine līdzradītājs ir palaidis jaunu populāru video lietotni Byte, lai konkurētu ar TikTok. Sešu sekunžu video formāts ļoti atgādina Vine, ko iegādājās Twitter pirms tas tika slēgts. Byte ir pieejams lejupielādei iOS un Android ierīcēs.

Doms Hofmans, Vine līdzrādītājs, ir atgriezies ar jaunu un populāru lietotni, ko sauc par Byte. Tā tika palaista piektdienas vakarā. Lietotne ir pieejama lejupielādēm iOS un Android ierīcēs.

“Dārgie draugi, šodien mēs atgriežam atpakaļ 6 sekunžu atkārtojošie videoklipi un jaunu kopienu cilvēkiem, kam tādi patīk. To sauc par Byte un tas ir gan pazīstams, gan jauns. Mēs ceram, ka tas rezonēs ar cilvēkiem, kuri jūt kaut ko trūkstošu,” uzņēmums teica tvītā.

Byte formāts šķietami tuvu cieši atdarinās 6 sekunžu videoklipu augšupielādi. Šo funkciju Vine padarīja populāru, pirms to iegādājās Twitter 2012. gadā, kas, beigu beigās, arī 2017. gadā to slēdzaVine ietekme vēl joprojām saglabājas arī tagad: lietotne palīdzēja būtiski audzēt tādiem toreiz nezināmiem cilvēkiem kā brāļiem Loganam un Džeikam Paulam.

Byte vēl plāno palaist pilotversiju partnerprogrammai, kas maksās satura radītajiem.

Byte cildina radošumu un kopienu, un atlīdzināt radītājus ir viens būtisks veids, kā mēs varam atbalstīt abus. Sekojiet līdzi papildus informācijai,” rakstīts tvītā.

Byte, kas aizvadītajā gadā bija beta testēšanas fāzē, ieiet populāru video lietotņu tirgū laikā, kad strauji aug TikTok. Atliek skatīties, vai šis otrais Vine formāta mēģinājums pievilinās lietotājus un satura radītājus no neticami veiksmīgā TikTok, kas pats par sevi rada jaunu superzvaigžņu klasi.

Avots: Business Insider

Atbildēt

Līdzīgi raksti