Ierīces

Vivo jau šogad varētu izlaist salokāmo viedtālruni

Salokāmie viedtālruņi kļūst arvien populārāki. Tuvāko mēnešu laikā ir sagaidāmi nu jau vairāki salokāmie viedtālruņi – Samsung Galaxy Z Fold 3, Samsung Galaxy Z Flip 3, kā arī Google Pixel Fold. Spriežot pēc baumām, izskatās, ka šogad varētu ieraudzīt arī Vivo salokāmo viedtālruni.

Ziņas par iespējamo Vivo Nex salokāmo viedtālruni izpaudis kāds baumu kanāls Ice Universe, kura paredzējumi un informācija parasti ir diezgan nekļūdīga. Avots stāsta, ka šogad varētu tikt izlaists Vivo salokāmais viedtālrunis, kā arī šogad varētu tikt neizlaists Vivo Nex 5 viedtālrunis.

Atbildot uz to pašu Twitter ierakstu, analītiķis Ross Jangs, kurš seko līdzi informācijas noplūdēm un arī ir visai precīzs ar paredzējumiem, min, ka Nex Fold viedtālrunis nebūs redzams ātrāk kā 2022. gada janvārī. Viņš piemetina, ka tas displeja ziņā būs lielākais pieejamais salokāmais viedtālrunis.

Paredzējums, ka Vivo Nex Fold būs lielākais salokāmā viedtālruņa ekrāns ir interesants. Tas nozīmē, ka tas būs lielāks par pašreizējo salokāmo viedtālruni ar lielāko ekrānu – Xiaomi Mi Mix Fold, kuram ir 8,01 collu displejs. Huawei Mate X2 salokāmais viedtālrunis no tā neatpaliek ar 8 collu ekrānu.

Ja Vivo Nex Fold saņems vēl lielāku displeju, šķiet, ka viedtālruņu izmēri pavisam drīz patiešām atgādinās planšetdatorus. Piemēram, iPad Mini ir 7.9 collu displejs.

Pagaidām nav zināmas daudz detaļas par gaidāmo Vivo salokāmo viedtālruni. Tas visticamāk tiks izlaists šī gada nogalē vai 2022. gada sākumā.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti