Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Vivo veido viedtālruni, kas spēj mainīt korpusa krāsu

Ķīnas viedtālruņu ražotājs Vivo nācis klajā ar kādu pavisam unikālu viedtālruņa dizainu. Jaunais Vivo viedtālrunis šobrīd tiek tikai izstrādāts, taču tas izskatās patiesi iespaidīgi! Nesen izlaistā video redzams jaunais viedtālrunis, kam nav vēl zināms nosaukums vai datums, kad tas tiks laists klajā. Taču, ar vienu pogas piespiedienu tas var mainīt korpusa krāsu!

Uzņēmums apgalvo, ka, lai panāktu krāsu maiņas efektu, jaunajam viedtālrunim tiek izmantots elektrohromatiskais stikls. OnePlus šādu pašu stiklu izmantoja savā Concept One viedtālrunī, lai aizēnotu tā aizmugurējo kameru brīžos, kad tā netiek izmantota.

OnePlus konceptā, kas tika attēlots CES 2020, elektriska signāla ietekmē viedtālruņa stikls mainīja krāsas toni un caurspīdību. Vivo tehnoloģija ir nedaudz citāda – tā ļauj mainīt viedtālruņa aizmugurējā stikla krāsu no baltas uz piesātnāti zilu.

Jaunais Vivo viedtālrunis šķiet visai iepsaidīgs. Varbūt tas ir solis pretī nākotnes viedtālruņiem, kurus iegādājoties vairs nebūs nepieciešams izvēlēties konkrētu korpusa krāsu?

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti