Ierīces

Vivo sadarbosies ar Zeiss, lai uzlabotu X60 sērijas kameras

Ķīnas viedtālruņu ražotājs Vivo ir paziņojis par saviem jaunajiem X60 sērijas viedtālruņiem. Visdārgākais un pilnīgāk aprīkotais modelis ir X60 Pro Plus, un tas vispirms būs pieejams tikai Indijā, kamēr X60 un X60 Pro modeļi tiks izlaisti arī Lielbritānijā un vairākos citos tirgos. Ražotājs jau ir izlaidis X60 viedtālruņu sēriju Ķīnā, taču tie saņēma nedaudz citādāku specifikāciju.

Vivo galvenais fokuss jaunajā X60 viedtālruņu sērijā ir uz kamerām. Lai nedaudz izmainītu un pilnveidotu savu viedtālruņu kameras, uzņēmums ir uzsācis sadarbību ar vācu kameru ražotāju Zeiss.

Neatkarīgi no tā, vai Zeiss bija ar to saistīts vai ne, X60 Pro Plus ir iespaidīgi daudzpusīga fotokameras aparatūra. Tās četrkameru uzstādījums sastāv no 50 megapikseļu Samsung GN1 primārā sensora, 48 megapikseļu ultraplata ar Vivo sensora (stabilizēšanai), 32 megapikseļu 2 x telephoto sensora un 8 megapikseļu 5 x periskopa telephoto objektīva, kā arī no 32 megapikseļu selfiju kameras sensora. Izklausās visai iespaidīgi, bet kāds būs rezultāts praksē?

Pārējā X60 Pro Plus specifika līdzinās vairumam tās klases viedtālruņu. Vivo X60 Pro Plus saņems Snapdragon 888 procesoru un būs pieejams zilā tonī ar 12 GB RAM un 256 GB krātuvi. OLED displejs ir ieguvis 6,56 collas un 120Hz atsvaidzināšanas intensitāti. Akumulators ir 4200 mAh un ātri uzlādējams, lai gan diemžēl (kā tas parasti ir Vivo gadījumā) nav bezvadu uzlādes.

X60 un X60 Pro saņems trīskameru sistēmu ar 48 megapikseļu galveno sensoru, 13 megapikseļu ultraplatu sensoru un 13 megapikseļu 2 x telephoto. Abiem tiks izmantots Snapdragon 870 procesors.  X60 Pro saņems 12 GB RAM un 256 GB atmiņu, bet X60 – 8 GB RAM un 128 GB atmiņu.

Vivo X60 Pro Plus Indijā maksās aptuveni 817 Eur, savukārt X60 Pro aptuveni 580 Eur, bet X60 – aptuveni 490 Eur. Viedtālruņus jau no vakardienas ir iespējams pasūtīt, bet tie būs pieejami tikai 2. aprīlī. Sīkāka informācija par to, kad tie būs pieejami arī Eiropā un citos tirgos, tiks paziņota vēlāk.

Avots: The Verge

  1. Fotokameras liekas tagad pērk tikai cilvēki kuriem tās ir vajadzīgas darbam, piemēram zobārsti kuri nodarbojas ar studentu mācīšanu un viņiem vajag nobildēt zobu lai parādīt studentiem uz ekrāna. Pat žurnālisti tagad izmanto filmēšanai fotokameras kurām kvalitāte bieži vien ir labāka par zobārstiem kuri pasniedz medicīnas akadēmijā es zinu stabili.

Atbildēt

Līdzīgi raksti