Programmatūra

Waze piedāvā iespēju no pārlūkprogrammas sūtīt norādes uz lietotni

Google piederošā navigācijas lietotne Waze ļaus nosūtīt norādījumus no datora un viedtālruni. Šī ir jauna funkcija, kas parādījusies pavisam nesen.

Jaunā funkcija ir pavisam vienkārša. Vispirms nepieciešams caur viedtālruni ieiet Waze lietotnē, bet pēc tam to atvērt datora pārlūkprogrammā. Pēc tam izmantojiet pārlūkprogrammu, lai saņemtu norādījumus, kur vēlaties doties. Datora ekrānā parādīsies poga, kas piedāvās saglabāt šos norādījumus Waze lietotnē. Noklikšķiniet uz šīs pogas un uzleks kods ar QR kodu.

Pēc tam viedtālrunī nepieciešams noskenēt QR kodu. To iespējams veikt ar viedtālruņa kameru. Ja kamera šādu funkciju nepiedāvā, nepieciešams lejupielādēt programmu, kas lasa QR kodus.

Google Maps līdzīgu funkciju piedāvā jau gadiem ilgi. Tādēļ ir patīkami, ka līdzīga, visai noderīga funkcija, nu būs pieejama arī Waze. Waze apgalvo, ka jauno funkciju varēs izmantot gan Android, gan iOS viedtālruņu lietotāji. Waze pievieno iespēju arī pārlūkprogrammā skatīt saglabātās vietas. Tas nozīmē, ka turpmāk vairs nebūs manuāli jāievada adreses tādām vietām, kā mājas vai iecienītākā kafejnīca, ja vien šīs vietas būs saglabātas Waze mobilajā lietotnē.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti