Programmatūra

Whatsapp beidzot integrē balss un video zvana funkcijas tīmekļa vietnē

WhatsApp jau sen ir integrējis gan balss, gan video zvanus savā mobilajā aplikācijā, taču neizprotamu iemeslu dēļ, šīš funkcijas vēl joprojām nav pieejamas, izmantojot datora tīmekļa versiju. Taču saskaņā ar WABetaInfo teikto, jaunākajā WhatsApp tīmekļa beta versijā tiks izstrādātas attiecīgās balss un video zvana funkcijas.

Šobrīd, mēs varam sagaidīt tiešu šo funkciju integrāciju, kā arī ziņojumā teikts, ka funkcijas principā būs identiskas mobilās aplikācijas funkcijām, un nekādi uzlabojumi netiks veikti. Godīgi sakot, Whatsapp jau sen bija laiks ne tikai ieviest vienādu iespēju un funkcionalitātes daudzumu visās platformās, bet arī veikt uzlabojumus savu lietotāju labākas pieredzes un apmierinātības raisīšanai.

Šīs izmaiņas notiek pandēmijas dēļ, jo novērots vairāku zvanu platformu, piemēram, Zoom platformas ievērojamais lietotāju pieaugums. Facebook, kuram pieder WhatsApp, šī gada sākumā savā Messenger tērzētavā ieviesa ko līdzīgu Messenger sarunu istabām. Sekojot līdzi vispasaules komunikāciju tehnoloģiju trendiem, ir skaidrs, ka pat, ja Whatsapp ir aizkavējies ar šo funkciju integrāciju tīmekļa vietnē, agri vai vēlu izstrādātājiem tāpat tās būtu jāizstrādā.

Labāk vēlāk nekā nekad, turklāt lietotājiem vienmēr būs nepieciešami gan balss, gan video zvani. Iespējams, WhatsApp vēl nav zaudējis šajās sacensībās.

Avots: Wabetainfo

Atbildēt

Līdzīgi raksti