Jaunumi

WhatsApp drīz ļaus pārsūtīt sarakstes no Android uz iOS

WABetaInfo ziņo, ka WhatsApp strādā ar funkciju, kas ļautu pārvietot tērzēšanas vēsturi no Android uz iOS. Šis varētu būt noderīgi ikvienam, kas, mainot savu veco Android viedtālruni, izlēmis izmēģināt iOS.

Šī jaunā funkcija pirmo reizi tika pamanīta jaunākajā WhatsApp beta versijā 22.2.74 operētājsistēmai iOS, un šķiet, ka tas apstiprina WABetaInfo iepriekšējo atklājumu beta versijā 2.21.20.11 operētājsistēmai Android. Abi atjauninājumi norāda uz funkciju, kas ļauj pārsūtīt WhatsApp datus no Android uz iOS, izmantojot lietotni Move to iOS.

Avots: WaBetaInfo

WABetaInfo arī kopīgoja dažus ekrānuzņēmumus, kas parāda, kā šī funkcija varētu izskatīties. Spriežot pēc attēliem, tiek parādīts, ka WhatsApp pieprasīs atļauju pirms pārsūtīšanas procesa sākšanas un pēc tam norādīs, ka, pārsūtot datus no vienas ierīce uz otru, lietotnei jābūt atvērtai, bet viedtālrunim – atbloķētam.

WhatsApp septembrī sāka ļaut lietotājiem pārvietot savu tērzēšanas vēsturi no iOS uz Samsung viedtālruņiem un vēlāk paplašināja šo funkciju, lai atbalstītu tērzēšanas pārsūtīšanu no iOS uz Google Pixels un citām Android 12 ierīcēm.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti