Programmatūra

WhatsApp drīzumā varētu būt pieejams arī iPad

Pagājušajā mēnesī WhatsApp TechRadar ziņu portālam apstiprināja, ka drīzumā tiks izvērsts atbalsts kontu izmantošanai vairākās ierīcēs. Tagad ir vairāk pierādījumu tam, ka iPad lietotne, kas paredzēta WhatsApp, varētu būt šajā sarakstā.

Twitter ieraksts no @WABetaInfo parāda ekrānuzņēmumu ar WhatsApp lietoti, kas darbojas iPad kā viena no ierīcēm, kas piesaistīta kontam. Pašlaik daudzierīču atbalsts tiek pārbaudīts ar ierobežotu lietotāju skaitu.

Twitter ieraksts atsaucas uz “multi-device 2.0”, ierosinot, ka vēl citas ierīces – konkrēti iPad un planšetdatori, kuros darbojas Android, – tiks pievienotas ļoti drīz. Pašlaik tikai Web lietotne, datora lietotne un Facebook portāla sīkrīki kvalificējas kā daļa no vairāku ierīču iestatīšanas.

WhatsApp vadītājs Vills Kathkars jau iepriekš ir paziņojis, ka viņš “labprāt” skatītu lietotni arī iPad. Tas izklausās daudzsološi Apple planšetes īpašniekiem, kuri vēlētos turpināt sarakstes arī ārpus sava viedtālruņa.

Vairāku ierīču atbalsts nozīmē, ka katra ierīce saņem atsevišķu savienojumu ar WhatsApp. Pašlaik, atverot datora vai tīmekļa lietotni, sarunas tiek sinhronizētas no tālruņa; nākotnē šīs programmas tieši sazināsies ar WhatsApp serveriem, saglabājot tam zināmo šifrēšanu līdz galam.

Saskaņā ar šo jauno informāciju, atbalsts iPad un Android planšetdatoriem tagad ir izstrādes stadijā un parādīsies “nākotnes atjauninājumā”, lai gan šobrīd vēl nav sīkākas informācijas par konkrētu laika grafiku vai palaišanu.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti