Jaunumi

WhatsApp drīzumā varētu izlaist jaunas funkcijas un paziņojumus

Pēdējā pus gada laikā WhatsApp ir ieviesis visai daudz jaunas funkcijas. Izskatās, ka lietotnes izstrādātājs negrasās apstāties, jo beta versijā atkal novēroti jaunumi. Arī šobrīd WhatsApp turpina strādāt pie jaunu funkciju ieviešanas, lai paplašinātu lietotnes iespējas. Jaunumi varētu ietvert izmaiņas sarakstu arhivēšanā, multivides failu sūtīšanas iespējās un izmaiņas paziņojumos.

Viena no iespējamajām jaunajām funkcijām varētu būt funkcija View Once (Skatīt vienreiz), kas ir pazūdoša ziņojuma funkcija attēliem un video. Ja koplietojat sensitīvus multivides failus, varat izvēlēties, lai tie tiktu automātiski dzēsti pēc tam, kad adresāts tos ir redzējis.

Otra jaunā funkcija maina arhivēto sarakstu darbību. Līdz ar jauno funkciju, visas arhivētās sarakstes joprojām paliks arhivētas un tām būs uzlikts “klusums” pat ja tajās tiks nosūtītas jaunas ziņas. Lai redzētu, vai kādā sarakstē nav atsūtītas jaunas ziņas, būs manuāli jāpārbauda arhivētās sarakstes.

Jaunākā WhatsApp iOS beta versija ietver arī jaunu paziņojumu stilu. Tie parādīs nelielu ieskatu par sarakstē atsūtīto jauno saturu. Ar jauno izskatu tagad būs iespējams ne tikai apskatīt pievienotos attēlus un video, bet arī ieskatīties ziņās, nenosūtot ikonu, kas parādītu, ka tās ir izlasītas.

Ne vienmēr beta versijā testētās funkcijas nonāk lietotnes galvenajā versijā. Nav zināms, kad šīs jaunās funkcijas varētu būt pieejamas un vai visas no tām tiks ieviestas.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti