Programmatūra

WhatsApp jaunā funkcija ļaus pārvaldīt lietotnes izmantoto atmiņu

Tuvākajā laikā WhatsApp parādīsies jaunas funkcijas, kas ļaus vieglāk kontrolēt, cik daudz krātuves lietotne izmanto un kādam nolūkam tā tiek izmantota. 

WEBetaInfo, kas specializējas jaunu WhatsApp Beta versiju publicēšanā, ir atklājis, ka drīzumā būs pieejamas jaunas fukcijas, kas nodrošinās pilnīgu kontroli pār to, kā lietotne izmanto tik ļoti vērtīgo viedtālruņa atmiņu.

Jaunā vadības paneļa augšpusē būs josla, kurā būs redzams, cik duadz atmiņas aizņem WhatsApp Media (lejupielādētie attēli, faili, audio un iveo) un cik daudz aizņem citi faili. Būs iespējams arī uzreiz redzēt, cik daudz krātuve šobrīd tiek izmantota un, cik daudz bezmaksas krātuve vēl ir atlikusi. Jaunā funckija palīdzēs izlemt, vai un kad ir pienācis laiks iztīrīt lejupielādētos failus.

Nezināt ko īsti un vai visu izdzēst? WhatsApp jaunais informācijas panelis izcels visus īpaši lielos failus, kas lejupielādēti (tie parasti ir videoklipi). Tas palīdzēs izlemt, kuri faili būtiski aizņem veidtālruņa atmiņu.

Ar jauno funkciju būs iespējams arī redzēt, cik daudz vietas izmanto katra sarakste. Šobrīd vēl nav skaidrs, vai būs iespējams iztīrīt failus, kas koplietoti vienā sarkastē, vai meklēt tos, bet šīs abas būtu ļoti noderīgas funkcijas.

Jaunā funkcija vēl nav pieejama testēšanai. Tās gala versija vēl, protams, var mainīties, pirms tā kļūst publiski pieejama. Taču, izskatās, ka tā būs lielisks papildinājums lietotnei.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti