Programmatūra

WhatsApp tagad ļauj importēt animētas uzlīmes no trešās puses lietotnēm

WhatsApp izlaiž funkciju, kas lietotājiem ļaus importēt pielāgotas animētas uzlīmes. Pēc uzlīmju importa tās būs iespējams nosūtīt kontaktpersonām. Šī funkcija vispirms tiks izlaista Brazīlijā, Indijā un Indonēzijā ar WhatsApp 2.21.3.19 vai jaunāku Android versiju un 2.21.31.2 vai jaunāku iOS versiju.

Informācija par jauno funkciju nāk no WABetaInfo. Tajā minēta trešās puses lietotne Sticker Maker, kas ļauj izveidot statiskas un animētas uzlīmju pakotnes, ko importēt WhatsApp. Jāņem vērā, ka lai importētu animētas uzlīmju pakotnes uz WhatsApp, ir nepieciešama apmaksāta Sticker Maker versija, taču lietotnē arī bezmaksas var vienkārši pamēģināt izveidot savas uzlīmes, augšupielādējot kādu GIF vai video. Animētas uzlīmju pakotnes izveides un importēšanas process ir gandrīz tāds pats kā ar statiskām uzlīmēm.

WhatsApp jau tagad ļauj pievienot trešo pušu uzlīmju pakotnes, ko izmantot sarakstēs, bet iespēja pievienot animētas uzlīmju pakotnes ir jauna.

Ziņojumā arī norādīts, ka, mēģinot importēt gan statiskas, gan animētas uzlīmes vienlaicīgi, var rasties problēmas. Kā jau iepriekš minēts, jaunā funkcija ir pieejama lietotājiem Brazīlijā, Indijā un Indonēzijā, taču atbalsts pieejams arī citās valstīs. Visticamāk, ka tuvākā gada laikā arī mēs varēsim izmantot šo funkciju savās lietotnēs. Cik tā ir praktiska un cik daudzi to patiešām izmantos, ir visai strīdīgs jautājums, taču vismaz daļai lietotāju jaunā funkcija lietotnes izmantošanu padarīs interesantāku.

Avots: Gadgets360

Atbildēt

Līdzīgi raksti