Jaunumi Programmatūra

Windows 10 – ja ir atjauninājumi, tad izslēgt PC vairs nevar

Šomēnes Microsoft piegādā visiem lielo atjauninājumu Windows 10 April 2018 Update, kurā bez dažām derīgām lietām parādījusies sekojoša “inovācija” – ja uz PC ir lejuplādēti, bet neinstalēti atjauninājumi, normālā veidā izslēgt datoru vairs neizdosies. Pacietīgi jāgaida, līdz Windows visu sainstalēs. Poga “Shut down” nomainīta pret “Update and Shut down”. Protams, vēl pastāv Force shut down iespēja, pieturot Off pogu sekundes piecas vai desmit. Tomēr arī šajā gadījumā dators uzreiz neizpildīs atslēgšanos. Vispirms Windows parādīs informācijas logu, tad savāks datus, un tikai pāc tam atslēgsies.

“Atgriežoties stundu pēc “Windows beidz darbu”, redzēju, ka tas vēl joprojām strādā un kaut ko atjaunina. Beigu beigās viss pilnībā uzkārās,” sūdzas Reddit lietotājs natewu. “Pēc daudziem mēģinājumiem iestartēties Safe Mode beidzot tas tomēr izdevās. Es atinstalēju pēdējos jauninājumus, un iestartējos normālā režīmā. Bija jau vēls un izslēdzu PC ar pierasto kombināciju Alt+F4, bet atklāju, ka izvēlnē punkta Shut down nemaz nav.”

Tomēr iespējas Sleep un Hibernate ir atstātas. Iespējams, ka viss minētais ir kļūda vai neizdevies eksperiments. Cits Reddit lietotājs apgalvo, ka Windows 10 Redstone 5 jaunākajā laidienā, kuru šobrīd testē Insider programmā, tāda menu punkta “Update and Shut down” nemaz nav, un viss ir kā senāk.

  1. Kaut ko jau atkal indusi būs “uzlabojuši”. Palīdzu pazīstamai dakterei datorlietās. Ir mediķiem tāda jauka programma Medius. Šovakar māsiņa zvana – dators kādu laiku kaut ko pats tur bez prasīšanas darīja (nu skaidrs – W10 “uzlabojās”) – un nu vairs nevaram Medius atrast. Tiešām maita W10 būs to nonesis ??? Nu ko, rīt neplānota vizīte pie daktera, mums “simbioze” – viens otram pie vajadzības ko ārstējam :).

Atbildēt

Līdzīgi raksti