Programmatūra

Windows 11 iegūst jaunu Task Manager dizainu

Tāpat kā pārējā Windows 11 operētājsistēma, izskatās, ka arī Task Manager (uzdevumu pārvaldnieks) iegūs jaunu dizainu, kas atbilst Microsoft jaunajam kopējam dizainam.

Šķiet, ka Microsoft līdz šim veiksmīgi paslēpis jauno dizainu, bet inženierzinātņu students Gustavs Monce, kurš panāca, ka Windows 11 darbojās viedtālrunī, ievēroja, ka uzņēmums strādā pie jauna programmas dizaina un šonedēļ dalījās ar to Discord forumā. Vēlāk ar jaunās programmas dizaina attēlu dalījās arī kāds Twitter lietotājs.

Pagaidām Microsoft vēl nav oficiāli paziņojis par Task Manager jauno dizainu. Inženierzinātņu students min, ka atradis šo paslēpto dizainu un ievērojis, ka pagaidām vēl tajā ir vairākas neatrisinātas problēmas. Students vien piemetinājis, ka jaunajam Task Manager pieejams tumšais režīms un tā dizains ir vairāk atbilstošs jaunajam Windows 11 dizainam – ar noapaļotiem stūriem, pasteļtoņiem un ar fokusu uz vienkāršību.

Esošā Task Manager sadaļas ir aizstātas ar sānu joslu, kas ļauj pārslēgties starp dažādām programmas sadaļām. Programma tika izlaista pirms vairāk kā 25 gadiem. Pēdējo reizi dizaina uzlabojumus tā saņēmusi līdz ar Windows 8 operētājsistēmas izlaišanu.

Uzņēmums Microsoft pakāpeniski pārveido lielāko daļu Windows programmu. Šobrīd uzņēmums testē jaunu Media Player versiju, kā arī ievieš jaunu Notepad piezīmju bloka dizainu.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti