Programmatūra

Windows 11 Pro drīz būs nepieciešams Microsoft konts

Uzņēmums Microsoft apgalvo, ka plāno atjaunināt Windows 11 Pro, lai sākotnējā uzstādīšanas fāzē tam būtu nepieciešams interneta savienojums un Microsoft konts. Izmaiņas atbilst tām pašām prasībām, ko Microsoft sākotnēji pievienoja sistēmai Windows 11 Home pagājušajā gadā, kas nozīmē, ka lietotāji nevarēs izvairīties no Microsoft kontiem, uzstādīšanas laikā izveidojot lokālu lietotāja kontu.

Microsoft kopš Windows 10 ir arvien vairāk mudinājis Windows operētājsistēmas lietotājus izmantot Microsoft kontu. Visticamāk, ka daudzi būs neapmierināti ar jaunajām izmaiņām, jo cerēja izvairīties no papildus konta veidošanas vai esošā piesaistīšanas konkrētam datoram.

“Līdzīgi Windows 11 Home Edition, Windows 11 Pro tagad pieprasa interneta savienojamību tikai sākotnējās ierīces uzstādīšanas laikā,” teikts atjauninātā Windows Insider bloga ierakstā.

Microsoft pašlaik testē šīs izmaiņas Windows 11 ierīcēs, un tuvākajos mēnešos tās, visticamāk, tiks ieviestas Windows 11 Pro operētājsistēmā. Līdz šim Windows 11 Pro lietotāji ir spējuši izvairīties no Microsoft konta, uzstādīšanas laikā atvienojot datoru no interneta un tā vietā izveidojot lokālu lietotāja kontu.

Avots: The Verge

  1. uz visiem windows 11 jāliek Spybot Anti-Beacon – Safer-Networking.org, pat ja nemaksā slēdz dažus telemetrijas iespējas, labs toolis kas neatļauj windows mainīt settingus, ja kas atledzas var custom un ieslegt vajadzigo atpakal.

Atbildēt

Līdzīgi raksti