Programmatūra

Windows 11 varētu tikt ieviesta jauna interesanta funkcija lietotnē Notepad

Operētājsistēma Windows 11 varētu uzlabot Notepad piezīmju bloka funkciju, pievienojot tajā cilnes. Par to liecina lietotnes testa versijas noplūde. Taču izskatās, ka ne visi ir apmierināti ar šo ideju.

Windows Central pamanīja Microsoft darbinieka Twitter ierakstu, kurā bija pieminētas Notepad programmas cilnes, un tika parādīts ekrānuzņēmums ar programmas priekšskatījuma versiju.

Šim ekrānuzņēmumam bija pievienots skaidrs brīdinājums, ka nedrīkst apspriest jaunās funkcijas vai uzņemt ekrānuzņēmumus, tāpēc, kā jūs varat iedomāties, Twitter ieraksts tika ātri izdzēsts.

Tas nav liels pārsteigums, ka Windows 11 ir vēl vairāk paplašinājis cilņu pielietojumu, ņemot vērā, ka tās nesen tika pievienotas failu pārlūkā. Tiem, kam noderēs ātra informācijas atsvaidzināšana par to, kas ir cilnes un kā tās darbojas, jāatgādina, ka cilnes Failu pārlūkā vai arī piezīmju blokā ir tādas pašas kā tīmekļa pārlūkprogrammā. Tās ļauj vienā pārlūkprogrammas logā atvērt vairākas tīmekļa lapas un līdzīgi arī failu pārlūkā ļauj vienā logā atvērt vairākas mapes. Izmantojot lietotni Notepad, varēsiet atvērt vairākus dokumentus vienā lietotnes eksemplārā.

Tomēr jāatceras, ka šīs izmaiņas vēl ir tikai testēšanas stadijā. Dala gan jau apgalvos, ka informācijas noplūde bija izplānota, lai novērtētu reakciju par izmaiņām. Lai funkcijas testēšana nenozīmē, ka tā ieraudzīs dienas gaismu.

Avots: Techradar

Atbildēt

Līdzīgi raksti