Jaunumi

Xbox izlaidīs E3 2023 izstādi

Xbox ir viens lielajiem spēļu zīmoliem, kas parasti piedalās E3 izstādēs, taču šogad uzņēmums ir paziņojis, ka nepiedalīsies E3 izstādē.

Tomēr Microsoft, kam pieder Xbox paziņoja, ka 11. jūnijā notiks ikgadējā Xbox prezentācija un īpaša Starfield izstāde. “Mēs nevaram vien sagaidīt, kad 11. jūnijā notiks Xbox Games Showcase, un drīzumā tiks sniegta sīkāka informācija par to visu,” sacīja Xbox pārstāvis, sniedzot paziņojumu IGN. “Mēs ar nepacietību gaidām arī mūsu pasākuma kopraidi E3 Digital ietvaros, bet mēs nepiedalīsimies E3 izstāžu zālē.”

Februārī arī Nintendo apstiprināja, ka nepiedalīsies E3, un tagad tas nozīmē, ka gan Nintendo, gan Microsoft nebūs savu stendu izstādē. Nelieciet lielas cerības uz Sony klātbūtni: uzņēmums izlaida E3 2019. gadā un kopš tā laika tajā nav piedalījies, un IGN janvārī ziņoja, ka Sony nepiedalīsies arī 2023. gadā. Sony neatbildēja uz lūgumu sniegt komentārus.

ReedPop īpašnieks Reed Exhibitions US savā paziņojumā norādīja, ka ziņas par izstādes dalībniekiem vēl tiek gaidītas. “Līdz ar gaidāmajiem paziņojumiem no citām AAA kompānijām par to dalību, mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim atklāt vairāk par izdevējiem, kas piedalīsies mūsu digitālo izstāžu sērijā”, sacīja Reed Exhibitions US globālais spēļu nozares viceprezidents Kails Marsdens-Kišs.

E3 konference notiks no 13. līdz 16. jūnijam, un E3 “digitālā nedēļa” sāksies 11. jūnijā ar Microsoft Xbox izstādi.

Diemžēl izskatās, ka E3 ar katru gadu paliek ar vien “pliekanāks” un tukšāks, un cilvēki tiešsaistē, jau ir izteikušies, ka E3 ir pamests un tā ēra kā galvenajai spēļu izstādei ir beigusies.

Atbildēt

Līdzīgi raksti