Jaunumi

Xiaomi 12 varētu būt pirmais viedtālrunis ar Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 procesoru

Plānots, ka jau pavisam drīz tiks izlaists jaunais Xiaomi 12, uzņēmuma izpilddirektors ir apstiprinājis, ka tas būs pirmais viedtālrunis ar gaidāmo Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 procesoru. Iepriekš paredzēts, ka jauno procesoru nosauks par Snapdragon 898, taču Qualcomm nesen paziņoja par savu jauno procesoru nosaukumu maiņu.

Lei Jun, Xiaomi dibinātājs un vadītājs, parādījās video Snapdragon Tech 2021 pasākumā, kur viņš apstiprināja jaunā viedtālruņa nosaukumu un faktu, ka tajā būs jaunais procesors.

Lei Jun arī sacīja, ka viedtālrunis “būs pieejams drīz”. Precīzs Xiaomi 12 izlaišanas datums netika apstiprināts, bet nesen noplūdusī informācija liek domāt, ka 16. decembrī uzņēmums atklās savu jauno viedtālruni Ķīnā.

Pirmais viedtālrunis ar Qualcomm jaunāko procesoru

Iepriekš Xiaomi vispirms ieviesa savus viedtālruņus Ķīnā un vēlāk tos nogādāja citos tirgos. Visticamāk, ka ar šo viedtālruni būs līdzīgi.

Xiaomi ir pirmais viedtālruņu ražotājs, kas apstiprinājis, ka izmantos Snapdragon 8 Gen 1 savā nākamajā viedtālrunī. Uzņēmums Motorola arī ir apstiprinājis, ka tā topošo viedtālruni darbinās jaunais procesors. Visticamāk, ka tuvākajās dienās un nedēļās arī citi ražotāji izziņos par viedtālruņiem ar jauno procesoru.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti