Xiaomi atklājis jaunu zīmolu Poco

Tāpat kā mēs pazīstam Huawei ar otro zīmolu Honor, Xiaomi atvēris jaunu zīmolu Poco, pie reizes prezentējot pirmo viedtālruni Poco F1. Par nieka 299 USD + PVN jūs saņemsiet ierīci ar šobrīd visniknāko mobilo procesoru pasaulē Qualcomm Snapdragon 845 kopā ar 6 GB RAM un 64 GB iebūvētās atmiņas. Pie tam nekas nav apgraizīts; procesors taktējas līdz 2.8 GHz kā pienākas. Protams, nodzesēt šādu monstru varētu būt problēmas, tāpēc Xiaomi inženieri iebūvējuši tādu pat heat pipe tipa dzesi kā laptopos.

“No kastītes” Poco F1 gaidāms ar Android 8.1 Oreo. Tomēr tiek strikti solīts Android 9 Pie jau līdz šā gada beigām. Starp citu, kam ar 6 GB RAM + 64 GB atmiņas nepietiek, būs iespējams nopirkt versiju ar 8 GB RAM + 256 GB atmiņas par aptuveni 420 USD (un protams + PVN). Nav aizmirsts par microSD, microSDHC, vai microSDXC karšu slotu.

Displejs ir 6,18 collas liels, ar Full HD+ (2246×1080 px) izšķirtspēju un 18:9 malu attiecību. Augšā ir modīgais izgriezums, un nav aizmirsts Gorilla Glass aizsargstikls. Aiz izgriezuma bez visa cita atrodas sejas IR skaneris, kurš korekti darbojas pat tumsā.

Ja kādam izgriezums traucē, tad to var Iestatījumos padarīt nemanāmu:

 

Aizmugurē atrodas kombinēta kamera, kas sastāv no  Sony IMX363 12 MPix sensora un Samsung 5 MPix sensora. Priekšpusē iebūvēta 20 MPix selfiju kamera. Zem galvenajām kamerām ir pirksta nospieduma skaneris. Augšpusē atrodas austiņu ligzda, bet apakšā USB Type-C savienojums. Korpusa materiāls ir sarkans, zils, vai melns polikarbonāts, bet piedāvās arī pelēku variantu, kam ar kevlaru armēts aizmugures vāciņš – Armoured Edition.

Akumulatora ietilpība ir 4000 mAh, pie tam pieejama ātrā lādēšana  Quick Charge 3.0.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

6 Responses

  1. Sūdu pārdēvējot par brūno šokolādi nekas neuzlabosies. Uz papīra iespaidīgi, bet ikdienā būs jūtams ķīniešu dalbajobisms programmatūrā un budžeta komponentēs. Tik un tā iepriekšējie Samsung flagmaņi kā Galaxy S8 un Note 7 būs labāka izvēle par šādiem ķīniešiem.

      1. Tātad – kā ar angļu valodu veicas šķībacainajiem? Kāds softs ir preinstalēts?

        Nākamais, kas gan nav atkarīgs no ražotāja. Kā tiem ķīnīzeriem ir ar custom recovery pieejamību, kā piemēram ClockWorkMod vai TWRP? Root ir viegli dabūt? Xposed Framework laikam jau vajadzētu strādāt.

        Ja nav pieejama kaut viena no 2. rindkopā minētajām obligātajām lietām, tad tas aparāts nav diez ko noderīgs.

        1. Joprojām dalbojobismisms – kādā sakarā ražotājam jārūpējas par Custom Recovery pieejamību? Un tādā gadījumā Tev būtu jāizvēlas Sony, jo šamie nodrošina AOSP imagus saviem telefoniem, kopā ar bootloadera unlockiem.

          1. Iemācies lasīt ko es uzrakstīju. Tas nav atkarīgs no ražotāja, bet gan no citiem izstrādātājiem, kuri mazizplatītām trubām diez vai rakstīs recovery. Par Sony piekrītu tikai daļēji. Tām trubām ir daudz kas labs un arī daudz kas kretīniski nenostrādāts. Laikam viņas tiek ražotas metroseksuāliem mileniāļiem. Man kā cilvēkam kas dzimis pirms Černobiļas un vēl atceras tramvaja biļeti pa 3 kapeikām un gāzētā ūdens automātus uz ielām nešķiet pieņemams telefons, kuram plānum dēļ tiek upurēta funkcionalitāte vai remontējamība. Man patīk Galaxy S sērijas noņemamās baterijas un Back pogas atrašanās pareizajā vietā.

  2. Lai nu kur, bet Xiaomi produktos ar ķīniešu dalbajobismu nav nācies saskarties. Tas attiecas uz globālajām versijām, ja sanāk iegrābties Ķīnas tirgum paredzētā trubā, tad sanāk pačakarēties. MIUI vispār, manuprāt, ir visu laiku labākais Andra interfeiss.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt