Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Xiaomi Mi Mix 4 varētu saņemt pagaidām ātrāko bezvadu uzlādi

Iepriekšējais Xiaomi Mi Mix sērijas viedtālrunis jeb 3 modelis iznāca 2018. gadā. Tiek baumots, ka viedtālruņu ražotājs varētu atgriezties pie Mi Mix sērijas un laist klajā Xiaomi Mi Mix 4 modeli. Turklāt tas varētu piedāvāt visai ievērojamu vadu, kā arī bezvadu uzlādes ātrumu.

Saskaņā ar MyDrivers ziņojumu Ķīnā Xiaomi Mi Mix 4 ne tikai piedāvās 120 W ātru uzlādi ar vadu, bet arī 80W bezvadu uzlādi, kas pārspētu visus iepriekšējos viedtālruņu bezvadu uzlādes ātrumu rekordus.

Pagājušā gada oktobrī Xiaomi parādīja 80W ātru bezvadu uzlādi. Tajā laikā tā vēl nebija gatava laišanai klajā kopā ar kādu viedtālruni. Ar šādu uzlādes ātrumu tālrunim ar 4000 mAh akumulatoru būtu nepieciešamas tikai 19 minūtes uzlādei no 0 līdz 100%.

Xiaomi Mi Mix 4 varētu būt pirmais viedtālrunis, kas iegūs ultra ātrās bezvadu uzlādes priekšrocības. Visticamāk, ka ražotājs šo ātro bezvadu uzlādes staciju izlaidīs kā patentētu Xiomi lādētāju.

Vēl viena inovācija, ko viedtālrunis varētu saņemt ir zem displeja izvietota priekšējā kamera. Šobrīd jau tirgū ir pieejami viedtālruņi ar šādu tehnoloģiju, bet pagaidām neviens no tiem nepiedāvā pietiekami labu attēlu kvalitāti. Jaunais viedtālrunis varētu arī saņemt 1080 p ekrānu, Snapdragon 888 procesoru un 4500 mAh akumulatoru, kas atbalsta jau minēto 120W ātro uzlādi ar vadu vai 80W ātro bezvadu uzlādi.

Baumas par Xiomi Mi Mix sērijas atgriešanos klejo apkārt jau kādu laiku. Mi Mix 4, iespējams tiks laists klajā jau šogad.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti