Ziņas

Google Drive ievieš lētu tarifu plānu One

Googles mākoņserviss GDrive ievieš izdevīgus tarifu plānus Google One. Daudzos avotos, arī pie kolēģiem, ir neprecīza informācija, ka Drive pārsaukšot par One. Bet tā nav, Google One ir tikai  tarifu plānu pakete un nekas vairāk. Tiem, kas lietojuši bezmaksas mākoni, nekas nemainīsies; savus 15 GB viņi saņems kā līdz šim. Bet ja ar to nepietiek, iespējams iegādāties lētu papildus diska vietu. Liels pluss ir tas, ka maksas pakalpojums tagad tiks piesaistīts visai ģimenei – to varēs lietot līdz 5 cilvēkiem.

Pats lētākais pakalpojums būs 100 GB diska vietas – tas maksās 1,99 USD/mēnesī. 200 GB cena būs 2,99 USD/mēnesī, bet 2 TB izmaksās 9.99. Tiem, kuri par šo maksu izmantoja 1 TB diska vietas, automātiski piešķirs 2 TB. Dārgāko tarifu līdz 30 TB cenas nav mainījušās. Sākumā Google One ieviesīs ASV teritorijā, bet pāris mēnešu laikā to piedāvās visā pasaulē.  Lai saņemtu informāciju par pakalpojuma pieejamību mūsu valstī, jāpiesakās šeit.

Papildus ekstra jebkura tarifa abonentiem būs diennakts atbalsta serviss, kurš agrāk bija pieejams vienīgi biznesa plāna G Suite klientiem. Ja radīsies kādas neskaidrības par jebkuru Google produktu, būs iespējams saņemt konsultāciju pa tālruni, e-pastu vai ar čata palīdzību.

 

Līdzīgi raksti

Atbildēt