Videospēles Ziņas

Google Play Instant jau var izmēģināt uz spēlēm

Konferencē Game Developers Conference 2018 Google prezentēja Google Play Instant beta versiju. Tā ir iespēja izmēģināt Android aplikācijas bez instalēšanas uz viedtālruņa vai planšetdatora. Instant versija vispirmām kārtām domāta spēlēm, un ļaus lietotājiem ātri novērtēt, vai konkrētā spēle ir pietiekami interesanta, lai to uzstādītu ierīcē. Vārds “Instant” nozīmē, ka aplikācijas ielāde aizņems apmēram tikpat daudz laika kā parastas web lapas ielāde. Tehnoloģiju jau šobrīd var izmēģināt uz Clash Royale, Words with Friends 2, Bubble Witch 3 Saga un dažām citām mobilajām spēlītēm.

Android Instant Apps tehnoloģijas izstrāde sākās 2016. gadā un jau 2017. gada janvārī varēja to notestēt uz dažām aplikācijām. Maijā parādījās izstrādātāju komplekts SDK Android Instant Apps. Tagad Google pārsauca tehnoloģiju par Google Play Instant un pievienoja spēļu atbalstu. Pēc kompānijas teiktā Instant pieejams uz miljarda Android ierīču visā pasaulē – pietiek, ja uz tās būs vismaz Android 5.0 Lollipop. Sameklēt atbalstītos projektus var Google Play sadaļā Instant Gameplay.

Google cer, ka ar laiku saites uz Instant spēļu demoversijām parādīsies sociālajos tīklos, un   tās varēs izmēģināt maksimāli daudz cilvēku. Projekts šobrīd skaitās beta stadijā, un tam piekļuve ir tikai atsevišķiem izstrādātājiem. Tuvāko mēnešu laikā projektam varēs piekļūt visi gribētāji.

Līdzīgi raksti

Atbildēt