Reklāmraksts

Zobārstniecības cenas Rīgā, zobārstniecības pakalpojumi kredītā

Cenas stomatoloģijai, cenrādis. Stomatoloģiskie pakalpojumi Rīgā, pieejamas cenas, aktuālie piedāvājumi.

Ātra stomatoloģisko pakalpojumu apmaksa

Skaists smaids un veseli zobi vienmēr ir patīkami. Un pat, ja jūsu zobi no dabas izskatās lieliski, tie ir obligāti jākopj: jāievēro kopšanas un higiēnas nosacījumi, regulāri jāveic nepieciešamās manipulācijas. Protams, ja esat nolēmis vienkārši izbalināt zobus, tad šo procedūru varēsiet veikt jebkurā laikā, nesatraucoties par finansēm, bet, parādoties nopietnām problēmām ar zobiem – izmaksas vairākkārt palielinās.

Zobu veselība – tas ir cilvēka organisma veselības garants. Izslēdzot zobu saslimšanas iespējamību, jūs samazināsiet arī pārējo slimību iespējamību. Nedrīkst aizmirst, ka zobu kopšana jau sen vairs neattiecas tikai uz parastas zobu pastas izmantošanu. Zobu kopšana un to higiēna – tā ir regulāra apskate pie stomatologa un medicīniskas procedūras, kas veicina zobu stāvokļa uzlabošanu.

Kādi stomatoloģijas pakalpojumi tiek uzskatīti par visdārgākajiem?

Protams, visdārgākie stomatoloģijas pakalpojumi ir implantācija, protezēšana un ortodontiska ārstēšana (zobu rindas izlīdzināšana). Paaugstinātā cena ir viegli izskaidrojama ar to, ka šādās manipulācijās stomatologam nākas izmantot dārgus materiālus.

Un tā, cik aptuveni izmaksās stomatoloģijas pakalpojumi, ja vērsīsieties pie speciālista – ortodonta:

  • Metāla breketes 1 žoklim – 550/650 eiro.
  • Caurspīdīgas safīra breketes vienam žoklim – 700/800 eiro.
  • Pašlīmējošas metāla breketes vienam žoklim – 750/850 eiro.
  • Platīte zobu izlīdzināšanai – no 200 eiro.
  • Caurspīdīga kape 2 žokļiem – 3500 eiro.
  • Ortodontiskais implants – 300 eiro.

Otra visdārgākā stomatoloģijas joma – tā ir zobu protezēšana. Šeit viena zoba implanta cena var variēties no 600 līdz 850 eiro atkarībā no izgatavotāja. Uz šo pakalpojumu kompleksu attiecas arī kaulaudu uzaudzēšana u.t.t. Platīte ar implantiem un pastāvīgajām konstrukcijām var izmaksāt vairāk kā 5000 eiro. Ja pieskaita aptuveno viena zoba implantācijas cenu, tad tas jums izmaksās līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro. Bet šādas summas daudziem diemžēl var arī nebūt.

Mēs uzskaitījām visdārgākos stomatoloģijas pakalpojumus ortodontijas jomā, pārējās manipulācijas izmaksā daudz lētāk, bet ja tās veic bieži vai kompleksi, arī tās nozīmē palielus izdevumus. Piemēram, 50-100 eiro jums izmaksās platītes korekcija, breketes pievilkšana vienam žoklim, skavu nomaiņa vai stiprināšana, retainera korekcija vai noņemšana, breketes noņemšana u.t.t. Tāpat neaizmirstiet, ka jebkura stomatoloģijas konsultācija arī izmaksās aptuveni 50 eiro.

Runājot par vislētākajiem stomatoloģijas pakalpojumiem, tā, pirmkārt, ir zobu ārstēšana un to plombēšana, rentgena diagnostika, konsultācijas un zobu raušana. Nedrīkst aizmirst, ka jebkura stomatoloģijas pakalpojuma cena ir atkarīga no pašas klīnikas reitinga, tur strādājošo speciālistu kvalifikācijas u.t.t. Tāpēc viena un tā pati manipulācija dažādās klīnikās cenas ziņā var vairākkārt atšķirties.

Kā pacientam apmaksāt pilnu stomatoloģisko pakalpojumu klāstu?

Protams, vislētākais stomatoloģijas pakalpojumu apmaksas variants – tas ir uzkrāt vajadzīgo naudas summu. Bet jūsu zobu stāvoklis nevarēs gaidīt vairākus mēnešus vai gadus, bet vēlmi iegūt līdzenu pievilcīgu zobu rindu nav iespējams atlikt uz nākamo gadu! Tāpēc visus ar zobu stāvokli radušos jautājumus ir jārisina ātri un efektīvi, lai situācija nekļūtu sliktāka, jo savlaicīgi neizārstētu zobu pēc gada jau varēs tikai izraut. Un tad par implantāciju vai protezēšanu jums nāksies samaksāt daudz vairāk kā par parastu plombēšanu.

Ko darīt? Saņemt ātru finansiālo palīdzību ar izdevīgiem nosacījumiem, veikt visas nepieciešamās procedūras ar zobiem un vēlāk plānveidīgi atmaksāt kredītu. Šādu kredīta palīdzību iespējams noformēt kā bankā, tā arī mazākās kredītorganizācijās. Bet pirms izlemsiet noformēt kredītu stomatoloģisko pakalpojumu apmaksai, nāksies apmeklēt ārstu, lai sastādītu aptuvenu nākamo izdevumu tāmi. Ja kredīta summa tiks noteikta, vadoties no pacienta priekšstatiem, tad ar šādu aizdevumu var nepietikt vai otrādi – paliks pāri lieka nauda, kas novedīs pie kredīta pārmaksas. Tāpēc pirmais solis – tā ir konsultācija pie stomatologa un pilna ārstēšanas vai protezēšanas (implantācijas) kursa cenas noteikšana.

Iespējams, jūs jau iepriekš varēsiet nodrošināties ar kāda kreditora finansiālo atbalstu, tad visa pakalpojumu kompleksa apmaksa tiks veikta tiklīdz ārstēšana vai protezēšana būs pilnībā pabeigta. Ja stomatoloģijas pakalpojumi ir jāapmaksā steidzami, bet banka kavējas ar lēmuma pieņemšanu vai kāda iemesla dēļ ir atteikusi jums palīdzību, ātro kredītu iespējams noformēt kādā no kredītkompānijām, kas nodarbojas ar patēriņa kreditēšanu. Piemēram, vēršoties pie tāda kreditora kā Latvijas Kredītu Centrs , jūs jau pieteikuma dienā varēsiet saņemt visu vēlamo naudas summu ar individuāliem nosacījumiem. Tieši tāpat strādā arī pārējās kredītkompānijas Rīgā vai Latvijā.

Līdzīgi raksti