Programmatūra

Zoom pievieno jaunu funkciju, lai padarītu videozvanus līdzīgākus sapulcēm

Zoom videokonferenču lietotne laidīs klajā jaunu funkciju Immersive View, kas varētu padarīt video zvanus nedaudz līdzīgākus biznesa sapulcēm. Par šo funkciju jau tika paziņots pagājušā gada Zootopia konferencē. Nu tā ir pieejama gan bezmaksas, gan Pro kontu lietotājiem, kas apmeklē sapulces un vebinārus, kuros piedalās līdz 25 dalībniekiem.

Jaunās funkcijas pamatā ir virtuālie foni, kas jau ir Zoom, taču šie ir nedaudz citādāki. Ar jauno funkciju tiek piedāvāti reālistiskāka izskata foni, kas automātiski sapulces vai vebināra dalībniekus ievieto virtuālajās ainās, piemēram, konferences telpā vai auditorijā.

Jaunajai funkcijai ir daži ierobežojumi. Ja video konferencei pievienojas vairāk kā 25 dalībnieki, atlikušie dalībnieki nokļūst video sīkattēlu joslā virs attēla ar pārējiem lietotājiem. Turklāt ikvienam, kas nav atjauninājis jaunāko Zoom versiju, tiks izmantots fons, kas iepriekš ticis izmantots kā noklusējuma fons. Tas nozīmē, ka lietotāji, kas neatjaunina lietotni, neredzēs to pašu, ko redz citi videokonferences dalībnieki.

Pandēmijas laikā Zoom  kļuva par vienu no populārākajām videokonferenču lietotnēm. Taču tās konkurenti Microsoft Teams un Skype jau paspējuši to apsteigt un ātrāk ieviest līdzīgus virtuālos fonus.

Avots: The Verge

GIF un attēla avots: Zoom

Atbildēt

Līdzīgi raksti