Ierīces

ZTE jaunais viedtālrunis varētu iegūt trīs 64MP kameras

ZTE ir viens no tiem viedtālruņu ražotājiem, kas parasti nebaidās no eksperimentiem. Ne visi no tiem ir bijuši veiksmīgi. Tagad ražotājs izlēmis veidot viedtālruni ar trīs 64 MP kamerām.

ZTE ir Ķīnas uzņēmums, kas ik pa laikam piedāvā ko jaunu un interesantu. Piemēram, ZTE Axon 20 ir pirmais viedtālrunis, kam zem displeja ir izvietota selfiju kamera.

Šī nav pirmā reize, kad viedtālrunis saņem vairākas augstas izšķirtspējas kameras. Arī tādi viedtālruņi kā Samsung Galaxy S20 Ultra, OnePlus 8 Pro un Oppo Find X3 Pro saņēma divas augstas izšķirtspējas kameras kopā ar zemākas izšķirtspējas telephoto lēcām. Jaunais ZTE viedtālrunis, kas, šķiet, saņems veselas trīs vienlīdz augstas izšķirtspējas kameras, būtu pirmais šāds tirgū.

Taču jāņem vērā, ka ne vienmēr vairākas kameras ar daudz MP nozīmē arī labāku kvalitāti. Lai gan ZTE apgalvojumi ir iespaidīgi, ir jāredz, vai ierīce ar trim 64MP sensoriem spēs pārspēt ierīces ar mazāku skaitu daudz augstākas izšķirtspējas kamerām.

Ir zināms, ka dažas ierīces nodrošina viduvēju attēlu kvalitāti, neskatoties uz to, ka to galvenie sensori ir līdzīgā izšķirtspējā salīdzinājumā ar tiem, kas paredzēti nākamajā ZTE viedtālrunī. Piemēram, Realme 7 ir šķietami iespaidīgs 48MP galvenais sensors, kas nenodrošina tādu pašu kvalitāti kā tā konkurenti ar dārgākām ierīcēm. Tas ir veidots kā lētāks viedtālrunis, tāpēc tas ir paredzams. Liels megapikseļu skaits ne vienmēr ir vienlīdz lielisks kameras veiktspēju.

Jaunā ZTE viedtālruņa cena, kā arī tā oficiālais nosaukums vēl nav zināms.17

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti