Jaunumi

Adobe izlaiž Premiere Pro versiju jaunajiem Mac ar M1 procesoru

Uzņēmums Adobe ir laidis klajā programmas Premiere Pro macOS Arm versiju. Tā ļaus Apple Silicon M1 mac īpašniekiem izmantot Adobe Premiere Pro programmu. Programma joprojām vēl ir beta versijā un Adobe ziņo, ka tajā joprojām ir daudz zināmu nepilnību un trūkstošu funkciju. 

Adobe apgalvo, ka uzņēmums projektējis Premiere Pro funkcijas pa fāzēm, sākot ar tās pamata rediģēšanas funkcijām, darbplūsmām, kā arī tādiem populāriem formātiem kā H.264, HEVC un ProRes. Lai programma strādātu uz Apple Silicon, to attiecīgajiem izstrādātājiem būs jāatjaunina trešo pušu integrēšana. Adobe iesaka, ka lietotāji var palaist pašreizējo Premiere Pro versiju uz Mac M1, izmantojot Rosetta 2, kamēr Arm versija vēl ir izstrādes stadijā, lai gan dažas trešās puses integrācijas šajā režīmā var nedarboties.

Premiere Pro nu pievienojas citām Adobe lietotnēm, ieskaitot Photoshop un Lightroom, kas saņēmušas versijas, kas paredzētas jaunajiem Apple mac datoriem ar M1 procesoru. Tas ir samērā ātrs pavērsiens no Adobe, ņemot vērā, ka jaunais MacBook Air, MacBook Pro un Mac mini tika izlaists tikai nedaudz vairāk nekā pirms mēneša.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti