Jaunais Photoshop debesu aizstāšanas rīks atvieglo ideāla saulrieta viltošanu

Adobe grasās Photoshop pievienot mākslīgā intelekta rīku, kas ar vienu klikšķi ļauj attēlos aizvietot debesis. Pirms Adobe Max konferences, kas paredzēta no 20. līdz 22. oktobrim, uzņēmums jauno rīku apskatīja kādā video, kas publicēts YouTube.

Jaunais rīks izmanto mašīnmācību, lai automātiski identificētu attēla priekšplānu un fonu, atvieglojot attēlu apstrādes darbu, neprasot veidot sarežģītus slāņus un maskas, lai atdalītu abus. Jaunais rīks ļauj ielādēt vairākas iepriekš iestatītas debesis, un alogoritms automātiski samazinās siltumu un temperatūru atbilstoši jaunajām debesīm. Piemēram, ja tiks pievienots silts, saulains saulriets, rīks automātiksi tam pielāgos un atjaunos pārējās attēla krāsas.

Adobe nav pirmais uzņēmums, kas piedāvā šāda veida rīku. Mākslīgā intelekta attēlu redaktors Luminor jau kopš pagājušā gada piedāvā aizstāt debesis attēlos ar vienu klikšķi. Šis ir jaunākais piemērs, kā Adobe ar mašīnmācību palīdz uzlabot attēlu rediģēšanu.

Jaunais debesu aizstāšanas rīks varētu būt visai noderīgs ātrai attēlu apstrādei pirms to publicēšanas sociālajos tīklos. Jau šobrīd šādi rīki tiek visai plaši izmantoti, tādēļ ir grūti atpazīt, cik daudzi no internetā redzamajiem attēliem ir patiesi.

Adobe nemin, kad šis jaunais līdzeklis tiks pievienots Photoshopbet plašāku informāciju par to varēs dzirdēt uzņēmuma gaidāmajā Max konferencē.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt