Jaunumi

Adobe piedāvās vienkāršotu Photoshop un Illustrator tīmekļa versiju

Adobe piedāvās savu lietotņu Photoshop un Illustrator Web versiju, ļaujot veikt izmaiņas dokumentos, kas atrodas mākonī. Tas nozīmē, ka dokumentus nebūtu nepieciešams lejupielādēt un atvērt caur programmām.

Tas ir visai interesants solis uz priekšu šīm divām programmām, bet pagaidām tas ir arī ļoti mazs: Web Photoshop un Illustrator versijas ir visai vienkāršas un nepiedāvā daudz funkcijas. ko lietotāji ieraduši redzēt programmās. Pagaidām Web versijas var pārvaldīt attēla slāņus, atstāt komentārus un veikt pamata labojumus, izmantojot tādus rīkus kā dzēšgumija, labošanas ota vai iespēju atlasīt noteiktu laukumu. Lai veiktu būtiskas izmaiņas, joprojām būs nepieciešams atvērt pilno programmas versiju.

Skots Belskis, Adobe galvenais produktu speciālists stāsta, ka visas funkcijas nebūs pieejamas uzreiz. Sākumā tiks piedāvātas tikai pamata rediģēšanas funkcijas, kas laikā gaitā tiks papildinātas. Paredzēts, ka rediģēšanas programmas tīmekļa versija piedāvās “pamata rediģēšanas līmeni”, kas darbojas ar “īstiem PSD” failiem. Programmu mērķis tīmeklī ir atvieglot to personu darbu, ar kurām koplietojat failus pārskatīšanai.

Adobe pilnajai darbvirsmas Photoshop versijai pievieno arī paneli, lai pārskatītu komentārus, kurus cilvēki ir atstājuši.

Lai izmantotu programmu Photoshop tīmeklī, kas jau ir pieejama kā beta versija, ir jābūt Creative Cloud abonentam. Tīmekļa programma Illustrator tiek palaista kā beta versija ar uzaicinājumu.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti