Programmatūra

Android 12 varētu padarīt vairāku uzdevumu veikšanu daudz vieglāku

Iespējams, ka Andoid 12 atklāšanas datums vairs nav pārāk tālu. XDA Developers ziņo, ka jaunā Android versija saņems dažādas nelielas dizaina un privātuma politikas izmaiņas, kā arī dažas jaunas funkcijas.

Piemēram, līdz ar jauno versiju, būs pieejams vienkāršāks veids, kā meklēt sākuma ekrāna logrīkus, kā arī būs pieejamas jaunas emocijzīmītes. Taču, iespējams, ka visnoderīgākā jaunā funkcija un uzlabojumi būs saistīti ar paralēlu uzdevumu veikšanu, piemēram, video skatīšanos YouTube un atbildēm WhatsApp sarakstēs.

Jaunā funkcija varētu iekļaut iespēju vienlaikus palaist divas bieži lietojamas programmas vienlaikus no vienas ikonas sākuma ekrānā. Tas būtu ērti cilvēkiem, kuri savos tālruņos vēlas veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi. Šī funkcija mēdz tikt saukta arī par App Pairs, bet vēl nav skaidri zināms, kā tā darbosies un kādas iespējas tā piedāvās. Visticamāk par to uzzināsim tikai tad, kad tiks izlaists jaunais Android 12 sistēmas atjauninājums.

Android 12 visticamāk tiks laists klajā 2021. gada vidū, taču šāda informācija no izstrādātājiem dod priekšstatu par to, ko sagaidīt.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti