Android 12 varētu pievienot atkritni un automātisku lietotņu tulkošanu

Šobrīd vēl nav zināms, kad tiks izlaists jaunais Android 12. Taču, kā jau parasti, pirms tā laišanas klajā apkārt klejo informācija par iespējamām jaunām funkcijām un dizaina izmaiņām. Jaunajā versijā, iespējams, būs arī atkritne un funkcija, kas automātiski tulkos lietotnes.

Par jaunajām funkcijām ziņo XDA Developers, stāstot, ka atkritne darbosies tieši tā, kā ierasts – faili netiks pilnībā dzēsti uzreiz un tos būs iespējams atjaunot.

Patiesībā tā ir funkcija, kas jau ir operētājsistēmā Android 11. Šobrīd esošā Android atkritne ļauj konkrētām lietojumprogrammām atjaunot noteiktus failu tipus, ja tām ir atbilstošas atļaujas.

Jaunais kods norāda, ka Android 12 atkritne būs visā sistēmā un būs pieejama, izmantojot lietotni Google Files, tādējādi jebkas, ko izdzēšat jebkurā lietotnē, var tikt atgriezts.

Vēl viena intriģējoša funkcija, par kuru XDA Developers ziņo, ir automātiska lietotņu tulkošana. Tas nozīmē, ka Android pārtulkos lietotnes vietējā valodā, ja to jau nebūs izdarījuši lietotnes izstrādātāji.

Tas varētu būt ļoti noderīgi ikvienam, kas izmanto Android citā valodā, nevis angļu valodā. Tulkošanas funkcija varētu izmantot pakalpojumu Google Translate vai pat būt atvērta trešās puses tulkošanas lietotnēm, ja tā izvēlas lietotājs.

Kā vienmēr nav nekādas garantijas, ka kāda no šīm funkcijām patiešām nonāks līdz Android 12 lietotājiem. Šobrīd ir pieejams Android 12 izstrādātāju priekšskatījums, kas nozīmē, ka beta versija arī varētu parādīties jau pavisam drīz.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt