Programmatūra

Apple ar 15.4.1 atjauninājumu labo paātrināto akumulatora izlādes problēmu

Apple ir izlaidis iOS un iPadOS 15.4.1, atjauninājumu, kas uzlabo drošību un izlabo problēmu, kas veicināja paātrinātu akumulatora izlādi, kas parādījās pēc ierīču atjaunināšanas uz iOS 15.4.

Nav skaidrs, cik daudzi Apple ierīču lietotāji saskārušies ar paātrinātu akumulatora izlādes problēmu pēc iOS 15.4 atjauninājuma. Apple Twitter atbalsta konts lietotājiem par šo problēmu atbildēja, ka tas ir “normāli, ka programmām un funkcijām pēc atjauninājuma jāpielāgojas līdz pat 48 stundām”. Tomēr vairāk nekā divas nedēļas pēc atjauninājuma ierīču lietotāji turpināja sūdzēties par samazinātu akumulatora darbības laiku.

Cerams, ka jaunais atjauninājums atrisinās šo problēmu. iOS 15.4 sniedz patiešām noderīgu atjauninājumu, kas ļauj izmantot Face ID ar sejas masku, tāpēc būtu žēl, ja cilvēki negribētu to atjaunināt, baidoties no akumulatora problēmām.

Ja arī akumulatora izlādes laiks nav mainījies, iespējams, ka drīz tik un tā būs vērts izmantot jauno atjauninājumu. Apple apgalvo, ka iOS 15.4.1 iekļauti arī dažādi drošības atjauninājumi. Lai atjauninātu iPhone, atveriet sadaļu Iestatījumi > Vispārīgi > Sistēmas atjauninājumi.

Avots:  The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti