Paslēptās iOS 13 funkcijas, kas jāizmēģina

Nesen iznākusī iOS 13 versija ir viena no visaizraujošākajām visu atjauninājumu vēsturē. Ar jauno versiju iPhone īpašniekiem ir pieejams tumšais režīms, uzlaboti konfidencialitātes uzstādījumi, ieviests jauns izskats Google Maps un noklusējuma iOS tastatūrā iespējams rakstīt, izmantojot žestus. Taču ir vairākas aizraujošas funkcijas, ko var atrast tikai kādu laiku pēc iOS 13 lietošanas.

Optimizēta akumulatora uzlāde

Regulāri uzlādējot iPhone akumulatoru līdz 100%, laika gaitā tas var tikt bojāts. Jaunā iOS 13 funkcija ļauj paildzināt akumulatora dzīves ilgumu, apgūstot lietotāja uzlādes paradumus un neļaujot akumulatoram turpināt nepārtraukto uzlādi, kad tas sasniedzis 100%. Piemēram, ja uzlādējat telefonu nakts laikā, iPhone ļaus akumulatoru uzlādēt līdz 80%, bet pārējos 20% uzlādēs neilgi pirms modinātāja zvana.

Jauns skaļuma regulēšanas indikators

Apple lietotāji jau sen lūguši pēc skaļuma regulēšanas indikatora izmaiņām. Vai esat ievērojuši, cik kaitinošs ir skaļuma indikatora uznirstošais logs, kas pārņem ekrānu, kad skatāties video YouTube vai Facebook? Jaunais indikators ir daudz mazāks un parādās no ekrāna puses. Regulējot skaļumu, tas samazinās līdz nelielai līnija.

iMassage meklēšana, kas patiešām darbojas

Iepriekš ziņu meklēšana iMassage programmā bijusi visai apgrūtinoša un lielākoties neveiksmīga. Tas ir mainījies – tagad var meklēt vienu vārdu vai konkrētu frāzi un rezultāti tiek parādīti gandrīz uzreiz.

Balss meklēšana

Jebkurā vietā, kur atrodat meklēšanas joslu Apple lietotnēs, pamanīsiet, ka labajā pusē ir mikrofons. Pieskarieties jaunajai ikonai un uzsāciet meklēšanu ar balsi!

Ērtāka programmu dzēšana

Ja telefona atmiņa ir pietiekami liela, nereti tiek uzinstalētās dažādas aplikācijas un tad par tām tiek aizmirsts. Brīdī, kad tiek piedāvāts tās atjaunināt, atceramies par to eksistenci. Pēc iOS 13 instalēšanas, nākamajā reizē, kad tiek piedāvāts atjaunināt nevajadzīgu aplikāciju, pavelciet to pa kreisi no saraksta un izvēlieties opciju dzēst.

iMassage un FaceTime duālās SIM atbalsts

Apple jaunākajiem iPhone X sērijas modeļiem ir pievienojis duālās SIM kartes atbalstu. Līdz šim dažām aplikācijām bija iespējams pievienot tikai vienu no divām SIM kartēm, taču ar jauno atjauninājumu, aplikāciju skaits, kurām tās var pievienot, ir palielinājies. Ar iOS 13 arī ziņām (iMassage) un FaceTime būs iespējams izmantot abas SIM kartes.

Attēlu kopīgošana ar informāciju par atrašanās vietu vai bez tās

Tagad, ja koplietojat fotoattēlu no aplikācijas Photos, iespējams izvēlēties vai vēlaties dalīties ar vietu, kur fotoattēls uzņemts. Atlasiet fotoattēlu, ko vēlaties kopīgot, pēc tam ekrāna augšdaļā pieskarieties pogai opcijas (Options) un izslēdziet atrašanās vietu (Location).

Iespēja mainīt mobilo datu lejupielāžu iestatījumus

Apple beidzot ir devis iespēju noņemt App Store lejupielādes ierobežojumus. Tagad, ja vēlaties, ar mobilajiem datiem varat lejupielādēt aplikāciju vai kādu spēli, kuras lielums pat pārsniedz gigabaitu. Lai to veiktu, atveriet iestatījumus > iTunes & App Store > App Downloads > noņemiet uzlikto limitu.

Ziņu paziņošana un lasīšana ar Siri

Ja jums ir AirPods  vai PowerBeats Pro, ievērosiet, ka iespējams piemērot Siri lasīt ienākošos ziņojumus, neko nedarot. Uz ziņojumu pat iespējams atbildēt, sarunājoties ar Siri. Iestatījumos iespējams izvēlēties, kuru kontaktpersonu ienākošajām ziņām šo funkciju piemērot. Funkcija ir patiešām ērta, taču, lai tās izmantošana būtu veiksmīga, jārunā angliski.

Failu lejupielāde caur Safari

Tagad, izmantojot iPhone vai iPad iespējams lejupielādēt failus caur Safari interneta pārlūkprogrammu. Veicot lejupielādi, tā automātiski tiks saglabāta iCloud Drive konta mapē Downloads, kurai varat piekļūt caur programmu Files.

Attēlu autors: Jason Cipriani

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt