Programmatūra

Apple identificē problēmu saistībā ar Apple Watch jauno funkciju

Uzņēmums Apple apgalvo, ka ir identificējis problēmu, ka jaunā Apple Watch funkcija, kas ļauj atbloķēt iPhone 13 viedtālruni ar viedo pulksteni, šobrīd nestrādā tā, kā paredzēts.

Jauna piezīme tehnoloģiju giganta atbalsta lapā apraksta problēmu: “Ja mēģināsiet atbloķēt iPhone, izmantojot sejas masku, vai Apple pulksteni, iespējams, redzēsiet paziņojumu Unable to Communicate with Apple Watch (Neizdevās sazināties ar Apple pulksteni).

Piektdien Reddit lietotāji sāka ziņot, ka ievērojuši šādu problēmu, un daži teica, ka viņiem izdevies izmantot Watch atbloķēšanas funkciju ar citiem iPhone modeļiem, tostarp iPhone 11 Max.

Tehnoloģiju gigants ar jauno funkciju iepazīstināja šogad kopā ar iOS 14.5 jauno versiju. Jaunā funkcija ir visai parocīga pandēmijas laikā, kad nepieciešams nēsāt sejas maskas un Face ID ir grūti atpazīt viedtālruņa īpašnieku. Šī funkcija darbojas iPhone X un jaunākos iPhone modeļos, un tai nepieciešams, lai gan iPhone, gan Watch būtu ieslēgts wi-fi un Bluetooth.

Apple nemin, kas izraisa problēmas ar iPhone 13 ierīcēm, bet tikai to, ka problēma tiks “labota gaidāmajā programmatūras atjauninājumā”. Nav zināms, kad šis atjauninājums varētu būt pieejams. Šobrīd ieteikts funkciju izslēgt un iPhone 13 atbloķēšanai izmantot citas metodes.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti