Līdz Vision Pro 2. paaudzei jāgaida vismaz 18 mēneši

Apple Vision Pro pirmā versija nāca ar dažādām kļūmēm. Ir cerība, ka ar otro reizi, tās tiks izlabotas, taču tik ātri vien tas nenotiks. 

Pamatojoties uz Marka Gurmana, Bloomberg žurnālists, rakstu Power On laikrakstā, Vision Pro 2 “visticamāk, būs jāgaida vismaz 18 mēnešus”. Potenciālā relīze varētu būt 2025. gada augustā. Apple ir dots krietns laiks, lai salabotu dažas no spilgtākajām problēmām

Nebija tā, ka Apple ierīce nesa vilšanos. Par to ir arī daudz laba – piemēram, kontroles un vizuālā pieredze. Taču daudzi lietotāji nespēja ignorēt tās svaru, dīvaino bateriju un, protams, cenu. Tas ir lietas, pie kā Apple cerams piestrādās. 

Baumas rosina domāt, ka Apple ne tikai strādā pie ierīces jaunās paaudzes, bet arī lētākas versijas. Tiks ierobežotas dažas ierīces dārgākās funkcijas. Piemēram, izmantos iPhone mikroshēmas un zemākas izšķirtspējas displejus, lai iegūtu zemāku cenu. Nav ziņas, kas modelis kļūtu pieejams, taču tāpēc, ka Gurmans to nepiemin, iespējams, tāda variācija sekos tikai pēc Vision Pro 2.

Vision Pro 2: Ko varam sagaidīt?

Neskatoties uz vilšanos, kas, iespējams, vijās ap šo ziņu, noteikti nevajadzētu būt pārsteigtiem par aizturi. Ņemot vērā, cik jaudīgas tehnoloģijas ir iekš ierīces, tās izgatavošanai noteikti nepieciešams liels daudzums pētījumu un izkopšana. Pagāja daudz gadu līdz Vision Pro kļuva par realitāti, tāpēc jebkādu izmaiņu ieviešanai būs nepieciešams laiks. 

Kā arī Gurmana ziņā tika pieminēts, ka Apple Store darbinieki apjautā katru personu, kas atgriež savu Vision Pro, lai uzzinātu neapmierinātības iemeslu. Atgriezeniskā saite tiek nosūtīta uz Apple HQ, visticamāk, lai otrais piegājiens izdotos veiksmīgāks. 

Ko mēs varētu sagaidīt no modeļa? Pamatojoties uz esošām baumām, varam cerēt uz jaunu mikroshēmu, uzlabotu vizuālo skaidrību un, iespējams, jaunu dizainu, ar ko mazināt ierīces svara problēmas. Visticamāk, nevaram gaidīt cenu kritumu – tam domāts lētākais modelis. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt