Ierīces Tehnika

Apple ievieš pirmo 8 kodolu MacBook Pro, kas ir ātrākais Mac klēpjdators

Apple atsvaidzina MacBook Pro līniju ar jaunām 13 collu un 15 collu MacBook Pro ierīcēm. Uzņēmums ir paziņojis par dažiem galvenajiem iekšējiem uzlabojumiem abām ierīcēm, lai gan nav nekādu aizraujošu dizaina izmaiņu.

15 collu MacBook Pro saņem 8 kodolu procesoru. Tas ir pirmais MacBook, kas ir aprīkots ar Intel 9. paaudzes 8 kodolu i9 procesoru, kura jauda ir 2,3 GHz, ar iespēju Turbo Boost līdz pat 4.8GHz. Cena par šādu MacBook Pro ir 2799 ASV dolāri. Jūs varat arī konfigurēt modeli, lai tā būtu aprīkota ar 8 kodolu i9, kuru jauda ir 2,4 GHz, un Turbo Boost līdz 5GHz. Bet bāzes modelis pieejams par 2399 ASV dolāriem. Apple piedāvā arī 15 collu modeli ar 9.paaudzes 6 kodolu i7 procesoru, kura jauda ir 2.6GHz, ar iespēju Turbo Boost līdz pat 4,5 GHz.

13 collu Touch Bar modelim Apple ir pievienojies 8. paaudzes procesoriem. Pamatmodelis tagad ir aprīkots ar ātrāku procesoru ar jaudu 2.4GHz (salīdzinājumā ar iepriekšējo 2.3GHz) četrkodolu i5 procesoram, un tam ir Turbo Boost līdz 4.1GHz (salīdzinot ar 3.8GHz). Apple ievieš arī jaunu četrkodolu i7 procesoru, kas var palielināt jaudu līdz 4.7GHz.

Apple apgalvo, ka jaunie procesori palīdz MacBook Pro nodrošināt divreiz lielāku veiktspēju nekā iepriekšējā četrkodolu MacBook Pro un 40% vairāk veiktspējas nekā iepriekšējais 6-core MacBook Pro.

No iekšpuses Apple mainās arī tastatūras dizains. Šī ir ceturtā reize, kad Apple izmaina draņķīgā MacBook Pro tastatūras dizainu, kas izraisīja problēmas. Apple stāstīja The Verge, ka uzņēmums tagad izmanto jaunus materiālus tauriņu mehānismam.

Bet tas, kas ir ļoti interesanti, ir tas, ka Apple savā bloga rakstā nav pieminējis jauno tauriņu mehānisma materiālu. Preses relīzē burtiski nav pieminēts klaviatūras izliektie iekšējie elementi. Tomēr uzņēmums paplašina skarto tauriņu tastatūru apkalpošanas programmu, lai palīdzētu atrisināt problēmas ar iepriekšējām (un pašreizējām) paaudzes ierīcēm.

Avots: thurrott.com

  1. Nekas personīgs, bet nu autors varētu tomēr pacensties pārlasīt savu tulkojumu vismaz pāris reizes. Lasīju un domāju, ka jāiet meklēt striķis, ja ziņu raksti paliek tik briesmīgi.
    Teikumi daļa pilnīgi saraustīti, līdz galam neizprotami, vārdi nepareizajos locījumos, dzimtēs… Un uzskaitījumu varētu turpināt.
    Tiešām par daudz būtu prasīts caur Google Translate izlaisto tekstu pārlasīt un pielabot?

  2. Es tagad neko ar Intel nepirktu (intel fanboy here), jo gandrīz visus CPU kopš 2011. gada skar jaunā Zombieload ievainojamība, kuru lai pilnībā aizlāpītu, ir jāatslēdz HT, kas diezgan ievērojami atsaucas uz processora veiktspēju, attiecīgi i7 (4cores/8threads) proci uztaisa par i5 (4cores/4threads). Par nākošo paaudzi varētu domāt, ja vien tur atkal kautkāds caurums nav. Vismaz AMD šī ievainojamība nepastāv.

    Šī supermakbuka i9 arī atleks atpakaļ kautkāda i7 veiktspējas līmenī.

Atbildēt

Līdzīgi raksti