Programmatūra

Apple izlaiž macOS atjauninājumu, lai novērstu trešo pušu dokstaciju un USB-C radītās problēmas

Apple atkal laiž klajā atjauninājumu, lai nepieļautu, ka uzlāde ar trešās puses USB-C lādētājiem un dokstaciju pievienošana bojā MacBook datorus. Jau 2019. un 2020. gadā lietotāji sūdzējās, ka MacBook Air datori tikuši sabojāti šīs problēmas dēļ.

Nav skaidrs, cik plaši izplatīta ir šī problēma, bet kādā Reddit aptaujā 74 no 221 respondentiem ziņoja, ka viņu M1 Air vai Pro pēc trešo pušu dokstaciju pievienošanas, saskārušies ar problēmām.

Lielākajai daļai MacBook lietotāju problēmas radās, izmantojot trešās puses dokstaciju. Lai gan dažas no tām, ir no diezgan mazpazīstamiem zīmoliem, tiek ziņots, ka arī visai pazīstamu zīmolu dokstacijas, radījušas problēmas. Apple jaunā atjauninājuma piezīmēs šo problēmu dēvē par “neatbilstošiem USB-C un dokstacijām”.

Šķiet, ka Apple pēdējā laikā ir radušās problēmas ar strāvas piegādi. Pēdējais atjauninājums, 11.2.1, tika ieviests, lai novērstu problēmu, kad daži lietotāji nevarēja atkārtoti uzlādēt datorus, ja tie izlādējās līdz 0 procentiem. Daži lietotāji sūdzējās arī par savu Apple pulksteņu uzlādi pēc kāda atjauninājuma.

Ja savu MacBook pievienojat trešās puses dokstacijai vai USB-C, ieteicams lejupielādēt jauno atjauninājumu, cik ātri vien iespējams, it īpaši, ja tas ir viens no attiecīgajiem modeļiem.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti