Tehnoloģiju jaunumi

Apple jaunā aplikācija ļaus iepirkties paplašinātajā realitātē

Pagājušajā nedēļā Apple sācis izstrādāt jaunu Quick Look paplašinātās realitātes rīka atjauninājumu, kas ļauj iPhone un iPad lietotājiem apskatīt produktus paplašinātajā realitātē, un pēc tam tos iegādāties.

Quick Look jau tagad ļauj mazumtirgotājiem izveidot paplašinātās realitātes produktu priekšskatījumus, augšupielādējot preces kā 3D produkta modeli, kas ļauj pircējam apskatīt, kā produkts izskatīsies dzīvē. TechCrunch apgalvo, ka mazumtirgotāji šajā paplašinātās realitātes priekšskatījumā var pievienot jaunu pogu, kas varētu ļaut klientam nekavējoties iegādāties šo produktu, piemēram, norēķiniem izmantojot Apple Pay.

TechCrunch dati liecina, ka Home Depot, Wayfair un 1-800-Flowers veikali jau atbalsta Quick Look. Tāpēc, ja ir vēlme iegādāties ziedus, ir iespējams redzēt, kā pušķis vāzē izskatīsies uz galda, vai arī varat apskatīt kā jaunais dīvāns varētu izskatīties dzīvojamā istabā.

Apple Quick Look laida klajā jau 2018. gadā ar ARKit 2, bet tajā varēja apskatīt tikai paplašinātās realitātes modeļus. Ja vēlējāties iegādāties produktu, vai veikt papildus izpēti, bija nepieciešams aizvērt Quick Look un doties uz produkta mājas lapu. Viena no jaunajām funkcijām varētu piedāvāt iegādāties preci jau to aplūkojot.

Apple sācis dot mājienus par audio atbalstu, kas arī varētu drīzumā būt pieejams Quick Look. Tas nozīmē, ka apskatot skaļruņa 3D modeli, būtu iespējams dzirdēt konkrētas skaņas, to izmēģināt.

Avoti: The Verge un TechCrunch

Atbildēt

Līdzīgi raksti