Saliekamo iPhone prototipi sekmīgi izgājuši iekšējos uzņēmuma izturības testus

Tehnoloģiju pasaulē tiek lēsts, ka Apple mēģina izstrādāt salokāmu iPhone modeli. Tas varētu būt atbildes gājiens konkurentu uzņēmumiem, piemēram Samsung izstrādātajam modelim  Samsung Galaxy Fold, un citiem, līdz šim ir izlaistajiem salokāmajiem tālruņiem. Tagad, saskaņā ar jaunākajām diskusijām, var noprast, ka šo  iPhone modeļu testēšana noritējusi ar pozitīviem rezultātiem.

Economic Daily News ziņojumā tiek apgalvots, ka Apple izgatavotie prototipi ir izturējuši iekšējos izturības testus. Tas liecina, ka jebkura tehnoloģija, ko Apple izmanto šī modeļa uzbūvē atbilst uzņēmuma standarta prasībām.

Tomēr, pret šīm ziņām vajadzētu izturēties ar zināmu informācijas piesardzību, un nekļūt pāragri optimistiskiem. Šajā industrijā tā ir ikdienišķa prakse. Uzņēmumi regulāri izstrādā tehnoloģiju prototipus un veic testēšanas procesus, taču tas, vai galu galā prototips kļūst par faktisku produktu, ir pavisam cits stāsts. Labs piemērs ir Apple bezvadu uzlādes paklājs AirPower, kurš progresēja pietiekami tālu, lai uzņēmums to izlaistu pārdošanā, taču galu galā produkts nespēja sekot Apple augošajiem standartiem un tika anulēts.

Turpmāk ar lielu interesi novērosim, kā Apple izstrādās saliekamā modeļa dizainu. Patlaban saliekamie tālruņi nav plaši izplatīti, neskatoties uz to milzīgo potenciālu. Viens no galvenajiem iemesliem varētu būt tālruņu augstā cena, jo Samsung Galaxy Fold cena variē starp valstīm ap 2000€. Cena noteikti kavē tehnoloģijas izplatību pasaulē, tāpēc cerēsim, ka Apple spēs izveidot ierīci, kuras cena ir pamatota un piemērota klientiem visā pasaulē.

Avots: macrumors

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt