Apple iespējams iegādāsies no Intel 5G modema biznesu par 1 miljardu ASV dolāru

Apple var slēgt darījumu, lai nopirktu Intel pamesto viedtālruņa modema biznesu par 1 miljardu ASV dolāru, un iespējams, ka darījums var tikt paziņots jau nākamajā nedēļā.

Aprīlī Intel paziņoja, ka viņi šogad aiziet no 5G mobilā modema biznesa pēc tam, kad Apple veica pārsteiguma darījuma risinājumu ar Qualcomm. Apple atgriezās pie Qualcomm modemu izmantošanas savā telefonā.

Intel prezidents Bobs Swans turpināja paskaidrot, ka Intel ir atteikusies no modema uzņēmējdarbības tieši Apple vienošanās dēļ – bez Apple kā klienta, uzņēmums secināja, ka tas „vienkārši neredzēja ceļu” uz priekšu.

Pēc Apple / Qualcomm darījuma Intel ziņoja, ka sāk meklēt pircēju modema biznesam. Pirms Apple un Qualcomm darījuma, Intel kļuva par vienīgo trešās puses modema nodrošinātāju 2018. gada iPhone modeļiem. Un Apple jau sen ir vienīgais lielais Intel modemu klients – gandrīz katrs cits Android tālrunis balstās uz Qualcomm vai iekšējiem risinājumiem.

Kaut arī Apple ir izveidojis jaunu darījumu ar Qualcomm, kompānija jau strādā pie tā, lai izstrādātu savus iekšējos modemus, kas ir līdzīgi esošajai iekšējai CPU platformai, kas ir radījusi iPhone un iPad patentēto A sērijas mikroshēmojumu komplektu. Intel portfeļa un pieredzes pievienošana procesam, kas ietver esošos darbus ar iPhone 5G mikroshēmām, tikai paātrinātu šo procesu un ļautu Apple jebkurā brīdī darboties neatkarīgi no trešās puses modemiem.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt