Apple izlaiž iPhone 12 remonta programmu viedtālruņiem ar skaņas problēmām

iPhone 12

Ja jums pieder viens no iPhone 12 vai iPhone 12 Pro modeļiem un jūs nevarat dzirdēt personu, ar kuru sarunājaties zvana laikā, Apple var bez maksas salabot vai nomainīt viedtālruni saskaņā ar tikko ieviestās jaunās servisa programmas noteikumiem.

Apple ir konstatējis, ka ļoti neliela procentuālā daļa iPhone 12 un iPhone 12 Pro ierīču var saskarties ar skaņas problēmām komponentes dēļ, kas var nestrādāt uztvērēja modulī,” rakstīts Apple atbalsta dokumentā.

Saskaņā ar Apple sniegto informāciju ietekmētās ierīces tika ražotas laikā no 2020. gada oktobra līdz 2021. gada aprīlim. Problēma nav konstatēta iPhone 12 mini un iPhone 12 Pro Max modeļos, tāpēc tie nav iekļauti šajā konkrētajā programmā.

Šī ir pirmā remonta programma iPhone 12 ierīcēm. Lai kvalificētos programmai, pēdējo divu gadu laikā ir jābūt pirktam iPhone 12 vai iPhone 12 Pro – tātad, ja viedtālrunis šobrīd ir kārtībā, bet nākotnē rodas problēmas, jūs joprojām varat saņemt bezmaksas pakalpojumu no Apple, kamēr vien šie divi gadi nav pagājuši.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt