iPhone 16 Pro Max baterijai gaidāmi uzlabojumi

Minējumi par iPhone 16 jau sasnieguši internetu. Daži no viedtālruņa modeļiem saņems manāmus baterijas uzlabojumus.

Zināms Apple informācijas avots Madžins Bū platformā X ziņo, ka iPhone 16 (3,561 mAh) būs ar 6% lielāku bateriju nekā iPhone 15 (3,349 mAh). Tikmēr Pro Max (4,676 mAh) versijai būs 5% uzlabojums, salīdzinot ar iPhone 15 Pro Max (4,422 mAh). 

Bū vēl “nav izdevies iegūt informāciju par standarta Pro modeli,” bet viņš dara zināmu to, ka 16 Plus viedtālrunim būs 9% mazāka baterija nekā 15 Plus.

Protams, skaitļiem vēl ir laiks mainīties, jo nākamā viedtālruņu sērija gaidāma tikai 2024. gada septembrī. Taču ir izskanējuši pavedieni par potenciāliem baterijas dzīvildzes uzlabojumiem gan standarta modelim, gan Max. Vēl tiek vēstīts, ka jaunā Max ierīce būs garāka un šaurāka nekā iepriekš.

iPhone 16 Pro būs līdzīgas, ja ne pat identiskas attiecības, tāpēc tiek uzskatīts, ka gaidāmie Apple Pro viedtālruņi gūs tikai labumu no uzlabotajām baterijām. 

Mazāk labas ziņas gaidāmas iPhone 16 Plus, kā iepriekšējās versijas mūs pārsteidza ar labāko bateriju savā viedtālruņu klasē. Interesanti, ka Apple ir gatavi riskēt ar šo viedtālruni, aprīkojot to ar mazāku akumulatoru. 

Kameru jaunie dizaini varētu būt iemesls izmaiņām. Gan 16 Plus, gan standarta modelim, iespējams, būs divu lēcu vertikālas kameras izkārtojums, kas varētu ietekmēt baterijas novietojumu. Ja šis ir tas gadījums, tiktu ietekmēts arī standarta Apple viedtālruņa versija, taču tā vietā modelis saņemšot lielāku bateriju. 

Vēl tiek baumots, ka gan standarta, gan plus versija saņems tādas pat mikroshēmas kā Pro versijas – visticamāk, A18 Bionic. Nekad iepriekš tā vēl nav bijis. Ja baumas izrādīsies patiesas, Apple nāksies jaunākos viedtālruņus padarīt atšķirīgus citos veidos. Tādējādi, iespējams, šogad saņemsim visraibāko iPhone sēriju līdz šim.  

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt