Apple šajā rudenī varētu izlaist iPad Pro ar M2 mikroshēmu

Apple plāno no šā gada septembra līdz novembrim laist klajā iPad Pro ar M2 mikroshēmu, vēsta Apple analizētājs Marks Gurmans Power On ziņās. Marks Gurmans sagaida, ka Apple izdos būtisku atjauninājumu gaidāmajai iPad Pro paaudzei, kas it kā ietvers atbalstu MagSafe uzlādei.

Kā norāda Gurmans, pēdējo reizi iPad Pro nozīmīgu atjauninājumu saņēma 2018. gadā, kad Apple ieviesa dizainu ar izteiksmīgākiem stūriem, displeju no malas līdz malai un USB-C savienotāju. Šis atjauninājums nāca aptuveni pusotru gadu pēc iPad Pro 10.5 izlaišanas 2017. gadā.

Apple ir ceļā uz kaut kā līdzīga atkārtošanu šogad, jo uzņēmums 2021. gada maijā izlaida ar M1 aprīkoto iPad Pro jaunāko paaudzi. Tiek baumots, ka laikā no 2022. gada septembra līdz novembrim uzņēmums izlaidīs jauno ierīces modeli, kas nozīmē, ka pie tā tiks strādāts no viena gada un četriem mēnešiem līdz vienam gadam un sešiem mēnešiem.

Apple “Peek Performance” pasākuma laikā šā mēneša sākumā uzņēmums prezentēja savu jaunāko iPad Air, bet neko neminēja par pieprasīto iPad Pro. Pērn Marks Gurmans prognozēja, ka iPad Pro būs pieejams ar bezvadu uzlādes iespēju un stikla aizmuguri. 9to5Mac ziņas papildina apgalvojumu, bet avoti apgalvo, ka Apple, iespējams, ir atteicies no stikla dizaina un tā vietā varētu  izvēlēties alumīniju ar stikla Apple logotipu.

Nav arī daudz informācijas par baumoto M2 mikroshēmu, jo tehnoloģiju giganats to vēl nav apstiprinājis. Analītiķis paredz, ka mikroshēmas procesors būs nedaudz ātrāks par priekšgājēju un būs aprīkots ar to pašu astoņu kodolu arhitektūru. Viņš arī sagaida, ka Apple ar M2 aprīkos gan jauno iPad Pro, gan arī jauno 13 collu MacBook Pro, Mac Mini un 24 collu iMac.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt